17 października 2013

Ekspresowy haul zakupowy.


Wybaczcie dzisiejsze zdjęcia, robione przy świetle żarówkowym ale niedawno wróciłam. Nie mogłam się doczekać kiedy sobie sprawię najnowszą wersję zapachu Chloe, poprzednie dochodzi już do denka, zostały ostatnie kropelki. Miałam jeszcze do wykorzystania talon z 10% zniżką. Miałam też sobie sprawić jeszcze balsam pielęgnacyjny do ust i trochę mi zeszło czasu zanim wybrałam.


Najpierw weszłam do Sephory w celu zrealizowaniu tego kuponu, wybrałam tylko EDT Rose Chloe, obsługa dziś była wyjątkowo miła. Nawet ochroniarze chodzili uśmiechnięci. Jakaś premia ich dotknęła czy co? ;)


Później weszłam do Douglasa, tam również mnie bardzo miło przywitano i tam wybrałam sobie balsam do ust Clarinsa, Colour Quench Lip Balm. Pani mnie jeszcze pokusiła do zakupu dwóch miniaturek Estee Lauder, krem pod oczy Revitalize Your Eyes o pojemności 5ml, czyli 1/3 pełnowymiarowego kremu i tusz do rzęs Sumptuous Extreme, 2,8 mlw cenie 38zł, naprawdę niedrogo jak na tą półkę.
Wybrałam jeszcze maseczkę czekoladową i tabletkę do kąpieli.


Do zakupów dostałam jeszcze kilka próbek i nowy miesięcznik Urody.

Mam jeszcze trochę zakupów do pokazania, ale wybaczcie, zmęczona jestem, pokażę przy okazji.

A co u Was? Pozdrawiam serdecznie. :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, że odwiedzasz mój blog. Bedzie mi również miło, jeśli go zaobserwujesz. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam! :)

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA