1 października 2013

Krótkie spotkanie z salonem fryzjerskim.

Miałyście przypadek że długo zapuszczałyście grzywkę a nagle zachciało się mieć ją znów. To była moja powoli dojrzewająca decyzja.
Grzywkę w przeciwieństwie do pozostałej części skalpu mam rzadszą i nie potrafiłam sobie
z nią poradzić. To uciekała mi ze spinek, to była przyklapnięta, aż miałam dość takiej fryzury. Umówiłam się na dziś do znajomego salonu i trafiłam na ponowne otwarcie.
Poszłam obciąć tylko grzywkę a załapałam się na różne przyjemności.
Nowej fryzury z grzywką dziś nie pokażę, bo wyglądam okropnie ze swoim alergicznym katarem. Czerwony od ciągłego wycierania nos, załzawione oczy i niewyraźne spojrzenie. Wybaczcie za chwilowe zaniedbanie, ale muszę pozbierać siły.Oprócz podciętej grzywki, panie zaproponowały mi kawę i ciastka. Były przepyszne. :) Oprócz kawy i ciastek zaproponowano mi też manicure.
Byłam przeszczęśliwa bo mogłam na swoich paznokciach wypróbować lakier z najnowszej kolekcji Essie. W związku z tym manicure ograniczyłam też do minimum sprzątanie.
Pewnie stąd moje nieujarzmione ataki kichania, ale trudno, przecierpię to żeby tylko napatrzeć się na ten cudny kolor z połyskiem. :)

W takiej chwili przydałaby się zmywarka, nic z tego i tak za mało miejsca w kuchni.
Autozmywarką muszę być sobie sama. :p
Na koniec poszłam zapłacić i spotkała mnie miła niespodzianka. :)


Uwielbiam takie niespodzianki. Przydałoby się więcej takich otwarć. :)


Otrzymałam próbeczki z szamponami do włosów, małą ulotkę z informacjami na temat promocji oraz broszurkę o pielęgnacji z Kerastase. Zamierzam tam wrócić jak najszybciej zrobić sobie koloryzację. Planuję jasny brąz z kilkoma jaśniejszymi refleksami. :)

A teraz szykuję się spać a Was zostawiam z moimi pazurkami. Dziś czuję się naprawdę niewyraźnie.
Spokojnej nocy i miłego dnia! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, że odwiedzasz mój blog. Bedzie mi również miło, jeśli go zaobserwujesz. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam! :)

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA