11 października 2013

Moja dzisiejsza fryzura - 15 Hair projekt.


Przyszedł czas na punkt trzeci, czas na moją fryzurę. Przyznam że rzadko udaje mi się ułożyć coś sensownego z moich włosów. Najczęściej je upinam a i tak wyglądam na potarganą. Tak, moje włosy są niesforne i zawsze wyjdzie jakiś kosmyk który mnie zdenerwuje.
Nie chce mi się ciągle walczyć ze swoją fryzurą, najchętniej oddaję tą czynność komuś kto zrobi to lepiej, dziś niestety został mi tylko Maciek. Kot Maciek, niestety on może co najwyżej mi jeszcze bardziej potargać moje włosy.


Bez zbędnego przedłużania pokazuję się Wam taka potargana. Mam nadzieję że koszmarów nocnych po tym widoku mieć nie będziecie.


Przepraszam za jakość zdjęć, może kiedyś dorobię się porządnego aparatu fotograficznego.Włosy mam dziś spięte w koczek. Za chwilę je rozpuszczę i będą trochę pofalowane, na wariacko, bo tak się dziś czuję. Ciężki dzień dziś, nawet kot się obrócił tyłkiem i ma wszystko gdzieś. A ja się muszę martwić dalej. Ot życie. :p

Zapraszam do komentowania, nie mam też nic przeciwko do zostawienia linku do Waszych blogów. Czasami muszę szukać, kombinować a i tak nie wszystkie blogi odnajduję. Więc zanim się wściekniesz że się nie zrewanżuję obserwowaniem, podaj swój link. Inaczej możesz czekać
w nieskończoność. O to zadbał szanowny wujek Google. :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, że odwiedzasz mój blog. Bedzie mi również miło, jeśli go zaobserwujesz. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam! :)

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA