Featured

11 maja 2013

Kilka wybranych sposobów wiązania apaszki i szalika.

Ten wpis został stworzony na nasze potrzeby, z okazji pytania Iwonki w poprzednim poście no i na pewno niektóre z nas chętnie też by skorzystały z porad.
Ponieważ również chciałabym coś pokombinować z apaszką czy szalikiem, wyszukałam w necie kilka inspirujących zdjęć.
Miłego oglądania. :)


 
 Dodatki na pochmurne dni czyli szale i apaszki i nie tylko.

Mamy już kolejny majowy weekend jednak nie jest on tak piękny jak poprzedni. Jest pochmurno, na szczęście nie szaro. Wszędzie już widać zieleń i kwiaty, nie tylko w przyrodzie ale i na nas, kobietach. Tych młodszych i starszych. Która z nas nie lubi kolorowych dodatków?
Sama mam ich kilka i nigdy nie mówię dość. Jak coś mi wyjątkowo wpadnie w oko zaczynam chorować na to dopóki nie znajdzie się u mnie. ;) Taka już jestem. Kocham kolory, kwiaty, piękne wzory i nic na to nie poradzę. :)


To mój mały zapas, część oddałam w prezencie, wiem że tego nigdy za dużo. ;)

Dziś nie mam nic w planie więc odrabiam zaległości domowe i przy okazji prasowe. Miałam ochotę poczytać sobie w parku na ławeczce ale przy takiej pogodzie pozostaje mi w domu razem z kotkiem. Tzn. Będę czytać tak długo dopóki mi nie wskoczy na kolana i nie będzie próbował wytrącić mi gazety z rąk. :) Taki już jest zazdrośnik. ;)


Czeka mnie zakup lakierów do paznokci, mój zapas się powoli kończy. Muszę mieć dla siebie i dla miłych gości czyli dla córek i wnuczki na przykład.
Wszystkie chętnie korzystają z moich zasobów kosmetycznych no i wiadomo, bywa że oddaję któryś w prezencie jak widzę że bardzo im świecą oczka. :) Nic milszego nie ma jak sprawienie komuś radości.

Trochę inspiracji z netu...

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA