15 maja 2015

Majowe chciejstwa


    Skończyły się na razie na moim blogu posty o pomadkach, przyszedł czas na coś innego, a że ostatnio nie jest mi za wesoło, dlatego na poprawę nastroju postanowiłam oderwać się od smutnych mysli i zaatakować chciejstwami. Może nie od razu wszystko sobie kupię ale humor na pewno będzie poprawiony,  taka chciejlista ogromnie motywuje. Zapraszam. :)
Swoja listę chciejstw zacznę od nowej linii upiększającej L'Occitane - Peonia. Jest tu cała pielęgnacja skóry twarzy. dopasowana do każdego typu cery.

No i krem do twarzy z masłem shea, do mojej wysuszonej skóry pewnie będzie jak zbawienie. 


Z kosmetykow pielegnacyjnych kusi też linia pielęgnacyjna do twarzy i ciała - Eternal Gold, Organique. Chcę też wypróbować balsam z masłem shea tej marki, tym razem  z serii "Grecja".


Jak wiecie, uwielbiam kredki marki Sisley. Po zdenkowaniu poprzedniej, mam ochote sprawić sobie nowy kolor Phyto-Lip Twist Sisley w podobnej tonacji, a być może w tonacji gorącej czerwieni. Od kilku miesięcy chodzi też za mną konturówka, która jak wiadomo, że u kosmetykow Sisley, oprócz wymarzonego koloru ma również działanie pielęgnacyjne.

Torebka we wiosennych kolorach. Nie pamiętam, której ta jest marki ale pewnie Wittchen.


Kusi mnie też ciągle biżuteria i charmsy Pandory. Paskudnie drogie są te moje chciejstwa, ale inaczej by mnie tak nie kusiły :pNo i bransoletki Lilou które kuszą najbardziej
Jak Wam podoba się  moja chciejlista, widzicie tu coś dla siebie? 

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA