22 czerwca 2015

W Ekopasażu "Helfy" we Wrocławiu.


    Do nowo otwartego Ekopasażu Helfy we Wrocławiu bylam zaproszona już na otwarcie sklepu, jednak nie było to wtedy logistycznie możliwe. Miałam jednak to szczęście i zostałam zaproszona po raz drugi,   już w warunkach kameralnych. Z ogromną przyjemnością i zaciekawieniem wybrałam się na tą orientalną wycieczkę, zaraz po swoich trój-osiemnastych urodzinach. Oczywiscie byłam niewyspana,  jak to przed podróżą, mimo to trafiłam bez problemu... 

Ponieważ przed wystawą intensywnie pracowali panowie elektrycy, zdjęcie pozwoliłam sobie wypożyczyć ze strony Helfy.pl

Ekopasaż Helfy znajduje się w samym centrum tego pięknego miasta, zaraz obok hotelu Scandic, przy ulicy Piłsudskiego 49-57. Sklep wywarł na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Wchodząc do niego poczułam się jak w Baśni 1001 Nocy. W stylowo urządzonym wnętrzu zastałam drewniane, przepieknie rzeźbione regały wyposażone tak bogato, że trudno nie dostać przy takich widokach oczopląsu. Po całym sklepie roznosił się przyjemny orientalny aromat, a jego wnętrza gościły przytulną atmosferą. Czas nabrał innego wymiaru, a ja odbyłam daleką orientalną podroż... 


W pasażu tym można kupić kosmetyki naturalne przeróżnych marek orientalnych i nie tylko, jak na przykład Khadi, Dabur Lavera, AnneMarie Börlind, Sylveco  czy wiele, wiele innych.


Można tu nabyć przeróżne pięknie pachnące mydełka,  olejki,  kadzidełka oraz orientalne perfumy.


Oprócz wszelkiego rodzaju kosmetyków i farb do włosów, znaleźć tu można również ekologiczne środki czyszczące  mające nam służyć do porządków domowych, oraz do prania, na przykład piorące orzechy.


Ale Helfy to nie tylko świat kosmetykow,  w sklepie kupimy również zdrową,  ekologiczną żywność. Nieskażone chemią soki, przeróżne zioła,  herbatki,  nalewki ojca Klimuszki, suplementy diety,  aromatyczne,  orientalne przyprawy, żywność dietetyczną stosowaną przy różnych schorzeniach, jak bezglutenowa, bezlaktozowa oraz dla cukrzyków, zdrowe przekąski a także słodycze.
Ze sklepu tak po prostu nie da się wyjść z pustymi rękami, szybciej wyjdziesz z pustym portfelem, bo kusi dosłownie wszystko. Wychodzimy z elegancko zapakowaną, ekologiczną, papierową torbą.

Oprócz upominku, który otrzymałam od sklepu, jakim jest Ajurwedyjski olejek przeciwzmarszczkowy Khadi wraz z zestawem próbek, przywiozłam ze sobą również sok z brzozy z maliną, trawę cytrynowa oraz witaminy do włosów i ciała w sprayu.

W sklepie tym na pewno jeszcze zrobię niejedne zakupy, jak wspominałam ciężko jest stamtąd wyjść. Kto raz tam trafił przepadł na zawsze, ale warto, bo tam znajdziecie kosmetyki ze świetnymi składami. :)

Kto jeszcze nie był, zapraszam. Przy okazji wspomnę że w piątek 26.06.2015 sklep organizuje dla swoich klientów darmowe dermokonsultacje, warto tam być. Kto ma za daleko, polecam stronę internetowa www.helfy.pl Zapewniam że nie wyjdziecie tak szybko :)

Bardzo dziękuję Przedstawicielom Ekopasażu "Helfy" za zaproszenie, miłe przyjęcie oraz wspaniały upominek. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA