17 września 2015

Nowinki z kosmetycznych i niekosmetycznych półek. Sephora, Douglas, Hebe...


     Jak każda kobieta lubię zakupy, zwłaszcza kosmetyczne. I nie tylko kosmetyczne. Zresztą, kto ich nie lubi. Dlatego mam dla Was trochę nowinek, trochę ciekawostek i trochę promocji. Zapraszam. :)
W gazetce Sephory znajdziecie mnóstwo nowinek ze świata mody, znajdziecie też mnóstwo inspiracji makijażowych oraz kosmetycznych nowości LINK do gazetki.


W HEBE Załapiemy się na 30% obniżkę dermokosmetyków, kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów L'Oreal i Garniera, Tołpy, mnóstwo atrakcyjnych obniżek kosmetykow do makijażu oraz perfum. LINK.


HEBE wypuściło też gazetkę z trendami KLIK.


TCHIBO zaopatrzy całą rodzinę w przeróżne skarpetki, podkolanówki a także rajstopy z ziarnami kawy! :) LINK.


Także w LIDLu zaopatrzymy się w ciepłe kurtki, swetry, portki oraz fajną bieliznę. KLIK  KLIK KLIK KLIK KLIK


Kto wylatuje z ptakami do ciepłych krajów, w TESCO może się  zaopatrzyć w kosmetyki do opalania. 
Można też kupić taniej dezodoranty DOVE. LINK.


W CARREFOUR możecie wybrać dla siebie taniej farbę do włosów, mnóstwo kosmetyków do mycia i pielęgnacji ciała. Są tam też Dni Otwarte Pielęgnacji Skóry oraz w związku z tym mnóstwo konkursów. KLIK KLIK  KLIK KLIK.

Na dzisiaj wystarczy. Pozostaje mi życzyć zasobnych portfeli, wygranych w totka, premii... itd, itp. Przy okazji sobie poklikajcie i pooglądajcie. Pozdrawiam! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA