15 grudnia 2015

Kilka świątecznych pomysłów, czyli moja kolejna wishlista.     Świąteczne chciejlisty pewnie wyłażą Wam już z lodówki, nie martwcie się, mi też. Mimo wszystko przypomniało mi się jeszcze kilka "drobnych" życzeń, takich które na pewno by mnie uszczęśliwiły. Pomyślcie, może Wasze mamy, babcie, ciocie, żony, siostry... również by zostały moją wishlistą uszczęśliwione. Nieładnie tak zostawiać takie sprawunki na ostatnią chwilę, ale jeśli dotąd brakowało Wam pomysłu, czasu, warto się przypatrzeć moim. Zapraszam :)


Słynne osłonki z Ikei śnią mi się prawie każdej nocy, a do Ikei jest mi daleko i nie po drodze.


 Elegancka filiżanka zawsze przydać się może. Osobiście uwielbiam filiżanki z porcelany, lepiej smakuje kawa. :) 
Marzy mi się taka parasolka. Wiecie gdzie ją można kupić? Myślę, że na pewno nie tylko mi się podoba. Wystarczy nawet link do tego sklepu. Precz ze smutnymi parasolkami.Błyszczyk do ust Levres Scintilantes ,Chanel, na pewno sprawi radość niejednej kobiecie.
Jest elegancki, smaczny i w miarę trwały. Pięknie połyskuje na ustach i nie klei się.
Wiem, bo niejeden z nich miałam.

Szczotka Tangle Tezer, jeśli chodzi o mnie to  koniecznie w kolorze białym. Moja szczotka się już trochę wysłużyła. Po wędrówkach w torebce powyginały jej się niektóre ząbki. Biała bardzo mi się podoba. Dla bliskiej osoby może być w innym kolorze, który lubi. Ja lubię róż i biel.  

Power Bank - taki sprzęcik który pozwoli nam naładować każdą komórkę na pewno się przyda każdej podróżniczce, czy szwędaczce. Nasze telefony zbyt szybko się rozładowują.
Te skrzydlaste kolczyki Lilou to już trochę droższa historia, ale kto Wam broni zagrać w totka? Dziś można ponoć sporo wygrać. ;)
Przypuszczam, że dobra odżywka do paznokci przyda się każdej z nas.
Fajnie będzie dostać którąś odżywkę serii OPI czy choćby Essie.

Fotoksiążka to świetna alternatywa dla albumu do zdjęć. Bardzo by mnie ucieszyła taka fotoksiążka pełna zdjęć dzieci czy wnuków. Na pewno też ucieszy niejedną mamę czy babcię, a nie ona kosztuje majątku. Fotoksiążkę można zamówić na przykład na http://www.polishdruk.pl/, gdzie wykonują również fotokalendarze, ulotki, wizytówki, a termin zamówienia jest realizowany na terenie całego kraju, z możliwością ekspresowego dostarczenia w jeden dzień. Lepiej się pospieszyć, przed świętami może być różnie.
Jak Wam się podoba moja lista życzeń? Coś Wam się w niej szczególnie spodobało?

Pozdrowienia! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA