26 stycznia 2016

Wishlista niekoniecznie do spełnienia na dzisiaj, ale konieczna na najbliższe lata.


       Słyszałam dziś przypadkowo, że wczorajszy dzień był najgorszym w roku. Ja tego nie odczułam. Chociaż moje dni są podobne do siebie, nie uważam, żeby były jakieś fatalne. Może sprawiło to, że patrzę na wszytko optymistycznie, nawet jeśli zablokują mój transfer od internetu.

Zawsze uważam, że coś dzieje się po coś. Moja choroba na przykład sprawiła, że wyzwoliłam się z nieudanego związku, a także niesprzyjającej mojemu zdrowiu pracy, którą zawsze chciałam zmienić, ale nie miałam odwagi. Zawsze chciałam mieć też trochę więcej czasu dla siebie, wysypiać się i mieć przynajmniej dwa koty. To wszystko mam, chociaż choroby niekoniecznie są u mnie pożądane, wolałabym chorować na nadmiar energii czy na Jaguara... Z Jaguarem wiązałaby się choroba na dom z garażem oraz dwoma labradorami (tak dla towarzystwa), ale w tej chwili "choruję" na coś innego. Postawienie Jaguara pod moim oknem wiązałoby się pewnie ze zwiększeniem przestępczości w moim mieście, a ja nawet nie mam prawa jazdy. Częste pomyłki z mojej strony na kursie przyprawiały moją instruktorkę o ból głowy, dlatego postanowiłam to odłożyć na spokojniejsze czasy. I tak czas mija, a moje marzenia kwitną jak storczyki w maju... Zapraszam na świeżą porcję moich marzeń, na wishlistę na najbliższe lata, obym tego dożyła...Znajomy widok, który często się u mnie powtarza. Chociaż cenię sobie pożyczony aparat Ani, ciągle marzę o porządnej lustrzance. Marzę o super sprzęcie, który pozwoli mi wydobyć piękne widoki oraz utrwalić to nie tylko na blogu. Zaczyna we mnie kwitnąć pociąg do fotografowania.


Często wyjeżdżam na kilka dni, sam telefon dla blogerki to za mało. Przydałby się nieduży, lekki i mega szybki laptop. W tej chwili nie mogę sobie kupić, ale kto wie, może czeka mnie jakaś wygrana? Wiem, wiem, najlepiej liczyć na siebie, dlatego robię co mogę, dlatego to musi potrwać. 


Mam ochotę na torebkę M.Korsa. Może komuś się wydaje, że mam wygórowane te marzenia, ale marzyć trzeba, choćby to miała być torebka od Chanel. Kobieta dojrzała potrzebuje torebki z świetnej jakości. Jak nie teraz, to kiedy? Dlaczego miałabym takiej nie mieć? Wierzę, że w końcu trafi w moje ręce jak szminka od Sisley.


Przy okazji marzy mi się jasny, kaszmirowy płaszcz. Nie lubię futer, ponieważ uważam, że człowiekom ono nie przysługuje, ale taki kaszmirowy płaszcz śni mi się po nocach. Bardzo bym sobie życzyła. 


Marzy mi się wanna z hydromasażem we własnej łazience. Tylko jak ją zmieścić w tej mojej łazience. Przestawić pralkę do kuchni, czy łazienkę zrobić w pokoju? Muszę o tym pomyśleć.


Od pewnego czasu mimo to, że staram się zdrowo odżywiać, cierpię na nadmiar cholesterolu, na niedobór witamin. Myślę, że kupno garnków ze stali chirurgicznej pomogłoby mi w przygotowaniu zdrowych posiłków. Dzięki możliwości wykorzystania pary wodnej, a także możliwości użycia małej ilości wody nie tracimy cennych witamin ani minerałów, które naturalnie znajdują się w produktach spożywczych. Jak widać, garnki ze stali chirurgicznej stwarzają wiele możliwości przygotowywania zdrowych, pełnowartościowych posiłków,  między innymi pozwalają również na wykorzystanie tłuszczów zawartych w pożywieniu, co pozwala na zachowanie walorów odżywczych przygotowywanych potraw. Kupno kompletu garnków ze stali chirurgicznej wiąże się z dużymi kosztami, ale kto uważa, że zdrowie nie jest kosztowne, ten go nigdy nie stracił. Mimo to, garnki te na razie pozostają w sferze moich marzeń, chociaż są bliższe do osiągnięcia niż Jaguar. ;)


Na dziś wystarczy, moje marzenia są wystarczająco zaraźliwe. Mimo to bardzo chętnie podzielę się swoimi marzeniami. Przed marzeniami nie ma co uciekać. Tak samo jak potrzeba jest matką wynalazku, tak od słowa zaczyna się świat według Biblii, tak samo powstają marzenia, które spełniają się, jeśli tylko im na to pozwolimy. Podoba Wam się coś z mojej listy życzeń? 

Pozdrawiam serdecznie! :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA