30 marca 2016

Potrzeba matką wynalazku, wiosenna odnowa i moje nowe chciejstwo.


   Wreszcie nadeszła wiosna, wraz z nią coraz więcej słońca i trochę deszczu, który też się przyda, w przyrodzie musi być jakaś równowaga. Znów powtórzę - dla zachowania urody nasza zmęczona, nawet niezbyt mroźną zimą cera potrzebuje wspomagania.  Codzienna pielęgnacja, peelingi maseczki, okłady, wszelkie zabiegi kosmetyczne, spacery na świeżym powietrzu z dala od spalin na pewno mają tu swój duży udział, ale zaintrygowało mnie coś jeszcze innego. W końcu nie na darmo się mówi, że potrzeba jest matką wynalazku. 
Jeden z tych wynalazków coraz częściej chodzi mi po głowie, liczne artykuły na jego temat wygenerowały u mnie nowe chciejstwo. 


Wszystkie chcemy być piękne na jak najdłużej, ale zawsze jest jakieś "ale"... Deficyt czasu, środków finansowych, często zbyt duża odległość od ulubionych salonów kosmetycznych, także często stan zdrowia w znacznym stopniu nas ograniczają i sprawiają, że nie zawsze mamy okazję korzystać z cudownych zabiegów kosmetycznych czy z dobrodziejstw jakie daje na przykład SPA. Na szczęście możemy sobie dokupić przydatne urządzenie do zrobienia sobie takiego mini zabiegu w domu i nie trzeba w to inwestować znacznej części naszego budżetu. Znanym przykładem może być Derma Roller.


Derma Roller to niewielkie urządzenie które przypomina naszpikowany mikroigiełkami wałeczek. Umożliwia on zabieg terapii mikroigłowej, który przy pomocy cieniutkich igiełek, ułożonych pod odpowiednim kątem, usuwa znajdujące się w skórze włókna kolagenowe. Na skutek nakłuwania wałeczkami Derma Roller powstają mikrokanaliki, które pozwalają aktywnym składnikom wniknąć w głębsze warstwy skóry i tym samym pobudzają zwiększoną produkcję kolagenu. Mikrouszkodzenia zasklepiają się w przeciągu jednej do dwóch godzin, nie powodując niszczenia skóry. Dzięki tym wałeczkom można zwiększyć skuteczność substancji z ampułek, które mają dostarczyć skórze składniki aktywne. Składniki te skuteczniej odżywią głębokie warstwy skóry, przyczyniając się jednocześnie do jej młodszego i zdrowego wyglądu, a także bardziej ujędrnionej skóry. 


Derma Roller to nie tylko sposób na ujędrnianie skóry czy likwidowanie zmarszczek. Ma on wszechstronne zastosowanie w likwidacji wielu problemów związanych nie tylko z naszą skórą, ale też poprawia wygląd naszej sylwetki:

- redukuje cellulit i wszelkie nierówności (zgrubienia) podskórne
- pomaga odbudować prawidłowe napięcie skóry
- całkowicie niweluje drobne zmarszczki, wygładza głębokie
- podnosi skórę wokół powiek, w kącikach ust i na policzkach odmładzając wygląd twarzy 
- wizualnie redukuje blizny i rozstępy
- redukuje przebarwienia skóry i rozszerzone naczynka
- wspomaga leczenie trądziku
- przeciwdziała wypadaniu włosów
- ujędrnia luźną skórę ciała po ciąży, czy odchudzaniu.

Ponadto używanie tego urządzonka ma dodatkowe zalety. Pomijając to, że zabieg jest całkowicie naturalny, nie niszczy nawet cienkiej skóry, może być on używany nie tylko w gabinecie kosmetycznym, ale również samodzielnie w domu. Jego stosowanie daje rezultaty porównywalne do lasera, dodatkową jego zaletą jest to, że może być on stosowany w miejscach dla niego niedostępnych.

Derma Roller oferowany jest coraz częściej z produktami kosmetycznymi, ale przykładowo http://importmania.pl/ oferuje nam w korzystnej cenie dwa rodzaje tego urządzenia z mniejszą i większą ilością igieł. W ofercie znajdują się tu do wyboru Derma Rollery ze stu dziewięćdziesiąt dwiema i pięćset czterdziestoma igłami. Wybór należy do nas. Można tu skompletować więcej przydatnych urządzeń do takich zabiegów w zaciszu domowym i cieszyć się młodszą skórą oszczędzając czas i budżet domowy. Oferta jest warta polecenia, zachęcam do odwiedzenia tej strony! :)

Co myślicie o takich urządzeniach? 

Pozdrawiam serdecznie :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA