13 kwietnia 2016

Sposób na chaos w małym pomieszczeniu.     Utrzymanie porządku w małym pomieszczeniu wcale nie jest takie proste. Co byśmy nie zrobili, to i tak w innym miejscu zawsze powstanie bałagan. Przekładając z jednego miejsca na inne niewiele osiągniemy. Znalazłam pomysł jak zorganizować dodatkowe miejsce na nasze skarby, które ciągle zmieniają miejsce, a jednak bałaganią. 

W ciasnym mieszkaniu chcielibyśmy wykorzystać każdy centymetr powierzchni. Część naszych rzeczy można ukryć na przykład przed oczami wścibskiej sąsiadki czy teściowej w obrotowej szafce ściennej, która oprócz swojej funkcjonalności dostarczy nam pięknego widoku. 

Ścienne lustro powiększy wizualnie nawet najmniejsze pomieszczenie, a przy okazji będzie można zobaczyć się w nowych szpilkach, czy zrobić selfie w nowej kiecce, albo poćwiczyć miny przed ważnym spotkaniem. 

Wąski regał wciśnie się niemal wszędzie, nawet w najbardziej ciasny kąt. Można tam ustawić na przykład płyty, jakieś małe gadżety czy lakiery do paznokci. 

Meble takie znajdziecie w http://erabox.pl/. Mimo, że są one metalowe nie straszą swoim wyglądem. Są nie tylko funkcjonalne, ale nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. Wykonane są ze stopów najwyższej jakości, są odporne na temperaturę, zarysowania, a także odciski palców. Nie wchodzą w reakcję z wodą, żywnością, nie zniszczy ich korozja, a nawet liczne przeprowadzki. Dodatkowym ich atutem jest przystępna cena. Zachęcam do odwiedzenia tej strony, meble te i podobne można wykorzystać nie tylko w mieszkaniach, ale też w firmach, czy pomieszczeniach gospodarczych. 

Podobają się Wam? Jaki macie sposób na ciasny kąt? 

Pozdrawiam serdecznie! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA