13 kwietnia 2016

Sposób na chaos w małym pomieszczeniu.     Utrzymanie porządku w małym pomieszczeniu wcale nie jest takie proste. Co byśmy nie zrobili, to i tak w innym miejscu zawsze powstanie bałagan. Przekładając z jednego miejsca na inne niewiele osiągniemy. Znalazłam pomysł jak zorganizować dodatkowe miejsce na nasze skarby, które ciągle zmieniają miejsce, a jednak bałaganią. 

W ciasnym mieszkaniu chcielibyśmy wykorzystać każdy centymetr powierzchni. Część naszych rzeczy można ukryć na przykład przed oczami wścibskiej sąsiadki czy teściowej w obrotowej szafce ściennej, która oprócz swojej funkcjonalności dostarczy nam pięknego widoku. 

Ścienne lustro powiększy wizualnie nawet najmniejsze pomieszczenie, a przy okazji będzie można zobaczyć się w nowych szpilkach, czy zrobić selfie w nowej kiecce, albo poćwiczyć miny przed ważnym spotkaniem. 

Wąski regał wciśnie się niemal wszędzie, nawet w najbardziej ciasny kąt. Można tam ustawić na przykład płyty, jakieś małe gadżety czy lakiery do paznokci. 

Meble takie znajdziecie w http://erabox.pl/. Mimo, że są one metalowe nie straszą swoim wyglądem. Są nie tylko funkcjonalne, ale nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu. Wykonane są ze stopów najwyższej jakości, są odporne na temperaturę, zarysowania, a także odciski palców. Nie wchodzą w reakcję z wodą, żywnością, nie zniszczy ich korozja, a nawet liczne przeprowadzki. Dodatkowym ich atutem jest przystępna cena. Zachęcam do odwiedzenia tej strony, meble te i podobne można wykorzystać nie tylko w mieszkaniach, ale też w firmach, czy pomieszczeniach gospodarczych. 

Podobają się Wam? Jaki macie sposób na ciasny kąt? 

Pozdrawiam serdecznie! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA