#Kocham wiosnę


   Jak tu jej nie kochać. Kocha się za to, że jest. Nie przepadam za tagami, ale ten bardzo mi się spodobał, dlatego nie czekam na zaproszenie, zapraszam też Was. :)

ULUBIONY WIOSENNY LAKIER DO PAZNOKCIWiosenny lakier musi być kolorowy i widoczny na kilometr. Soczyste kolory Vipera Belcanto najlepiej pasują do wiosennej kolorystyki. Uwielbiam też żarówiasty róż Sally Hansen


ULUBIONY WIOSENNY PRODUKT DO UST

Jest ich więcej, bez żadnego nie potrafię się obyć. Jest pomadka w kolorze intensywnego różu ulubionej marki Sisley, ulubiony balsam do ust, z którym się nie rozstaję, jest też ulubiona konturówka marki NYX. 


ULUBIONY CIUCH NA WIOSNĘ

Jest ich trochę, ale najbardziej lubię ulubione szpileczki Gino Rossi. W tych szpilkach cała mieścina moja. Zachwyty zaczynają się od samego wyjścia z domu u małych dziewczynek, które komplementują, gdy tylko wyjdę za drzwi swojego bloku. Później słyszę już tylko ciche westchnięcia obu płci. :) Zdjęcie jest z telefonu, dlatego z góry przepraszam za jego jakość. 


ULUBIONY KWIATEK

I tu jest dylemat, bo wiecie że kocham róże. Ale wiosną kocham też bez i konwalie za ich cudowne zapachy, kocham też tulipany za ich przepiękne kolory. 


ULUBIONY WIOSENNY DODATEK


Moje przeciwsłoneczne okulary. Mam jeszcze fotochromy, ale te zakrywają więcej tym samym chroniąc skórę pod oczami. Jest jeszcze kapelusz, ale muszę się po niego wybrać przy najbliższej okazji do sklepu, bo mój ulubiony kapelusz obsikała kota Gryzelda. O niewdzięczna koteła! 


KTÓRE WIOSENNE TRENDY PODOBAJĄ CI SIĘ NAJBARDZIEJ (MODA, URODA, COKOLWIEK).

Najbardziej oczywiście lubię gonitwę za zdrowym stylem życia, na przykład za figurą, choć wiem że u mnie to się kończy pochłonięciem tabliczki ulubionej Milki. Dobrze też, że makaroniki nie są tanie. W modzie i makijażu najbardziej lubię pastele i dodatki w kolorze złotym. Wiosna, to także mój typ urody. 

źródło: polki.pl


ULUBIONE WIOSENNE PERFUMY/MGIEŁKA

Niezależnie od pory roku zawsze będę wielbić Roses de Chloe, Chloe. Uwielbiam też Love Story, Chloe i nową wersję Jadore, Christiana Diora. Jak widać, muszę uzupełnić zapasy.


CO KOJARZY CI SIĘ Z WIOSNĄ

Dużo, dużo zieleni, śpiew ptaków o poranku z pobliskiego parku. Czysty błękit nieba, świeże truskawki, pięknie kwitnące drzewa, przepięknie pachnący bez i konwalie... Matury, egzaminy, komunie, grillowanie... Wiosna kończy się moimi urodzinami.


JAK SPĘDZIŁAM MAJÓWKĘ

Szczerze? Nie cierpię wolnych dni. Miałam ochotę umyć okna. Skończyło się jednak wycieczkami do parku oraz relaksem na blogu. 

Miłej niedzieli! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.