2 maja 2016

Włoski temperament z polskim folklorem na paznokciach, Vipera    Zawsze zazdrościłam Włochom nie tylko słonecznej pogody, ich kuchni, ale też muzyki, ich radosnych twarzy i melodyjnie brzmiących słów. Nawiązując do tej energetycznej, włoskiej natury, Vipera stworzyła 12 kolorów i nadający wyrazu tym pięknym pastelom Top Coat nawiązujący do polskiego folkloru.

Błękit i pomarańcz serii Belcanto oraz Top Coat z czarnymi i białymi drobinkami Polka od Vipera otrzymałam niedawno od Wizaż Sklep po to, by dziś Wam o nich opowiedzieć.

Lakiery do paznokci Belcanto Vipera to energetyczna paleta barw we włoskim stylu. Kolekcja Belcanto inspirowana jest energetycznym urokiem Włoch. Ten rozśpiewany kraj, kolebka światowej opery, stał się natchnieniem dla unikatowej kolekcji dwunastu wyszukanych barw. 


Pastelowe, szafirowe i turkusowe błękity odzwierciedlające kolory nieba, odbijające się w wodach otaczających Wenecję

musztardowe beże i żółcienie inspirowane skąpaną w słońcu, starożytną architekturą Rzymu oraz pełne dynamiki sycylijskiej czerwienie i oranż

zwieńczeniem kolekcji są najmodniejsze odcienie, prosto z mediolańskich wybiegów: pistacjowa zieleń oraz przydymiony fiolet

Moje kolory:


Belcanto121
Według producenta serię Belcanto Vipera wyróżnia profesjonalny pędzelek pozwalający na łatwą i bezproblemową aplikację bez smug, poręczne i wygodne opakowanie, przedłużona trwałość i blask oraz dostateczne krycie jednolitym kolorem.

Belcanto121
Buteleczkę bardzo wygodnie trzyma się w ręku, jest też stabilna, nie przewraca się. Mieści się w niej 11ml lakieru.  Elegancka, nawiązująca do świata muzycznego szata graficzna przedstawia przydatne informacje, także skład dla zainteresowanych

Belcanto121
Wszystko by się zgadzało. Wystarczająco długi pędzelek i lekka, trochę lejąca konsystencja lakieru pozwalają na szybkie i dokładne pokrycie paznokci. Trzeba tylko uważać, żeby nie nabrać zbyt dużo lakieru na pędzelek, by nie zachlapać sobie skórek. Pierwsza warstwa lakieru dość szybko schnie i nie tworzy smug. Jednak, żeby wydobyć intensywność koloru na paznokciach i obiecany blask wystarczą w zupełności dwie warstwy. Pomalowane lakierem Belcanto paznokcie zachowują ładny połysk aż do zmycia. Zapach nie jest intensywny, można powiedzieć, że jest nawet słabo wyczuwalny. Nie dokucza swoją obecnością, można spokojnie malować paznokcie przy kawie z koleżanką. Kolory te są pastelowe, nieco rozbielone południowym słońcem.


Belcanto113

Vipera Polka 92

Vipera Top Coat z czarnymi i białymi drobinkami Polka 92 to jeden z siedemdziesięciu mini lakierów do paznokci o niebanalnej kolorystyce przypominającej polski folklor.

Lakiery te są dostępne w zróżnicowanych kolorach. Występują wśród nich odcienie pastelowe jak również zwariowane czerwienie, pomarańcze, beże, róże, bakłażan. Wśród bogatej kolekcji znajdziemy również lakiery fluorescencyjne oraz brokatowe.

Ich lekka konsystencja pozwala na łatwą, bez pozostawionych smug aplikację oraz szybkie schnięcie na paznokciach.
Kolory są trwałe, piękne i podczas obecności na paznokci nie tracą swojej intensywności.
Lakiery nie zawierają żadnych szkodliwych dla płytki paznokcia substancji takich jak: ftalan, kamfora, formaldehyd, toluen czy dwubutyl.


Zgrabna, malutka buteleczka zawiera 5,5 ml przezroczystego lakieru z mnóstwem czarnych oraz białych kropek, które pozostają na paznokciach. Aplikacja jest prosta, łatwa i przyjemna tak samo bez dokuczliwego zapachu jak lakiery Belcanto. Małym pędzelkiem można nałożyć jedną, wykończeniową warstwę na pokryte lakierem paznokcie. Jeśli chcemy tych kropek więcej, można stopniować ilość warstw, Mi wystarczyła jedna. 


Wszystkie te lakiery dają piękne, pełne radości wykończenie, Pastelowe kolory i czarno białe kropki rozweselą każdy dzień, umilą też słoneczne jak i deszczowe dni. U mnie tylko był problem z trwałością. Bywało, że miałam odpryski na drugi dzień, ale mogłam też nosić dwa dni bez uszczerbku. Tak samo jak szybko się nakłada, tak wygląda zmywanie lakieru, Jedynie przy zmywaniu kropek trzeba chwilę dłużej przytrzymać płatek ze zmywaczem, ale to też nie wymaga nie wiadomo ile czasu.

Lakiery nie są drogie, mogą pozwolić sobie na nie dziewczyny w każdym wieku. Ich cena wynosi od 5,49 Vipera Polka do 8,99 Vipera Belcanto. Dostępne są w drogeriach stacjonarnie, ale możecie je również kupić w wielu przyjemnych dla oka kolorach TU

Dziękuję Wizaż Sklep za możliwość przetestowania wyżej wymienionych lakierów. :)

Jak Wam się podobają kolory na paznokciach? 
Lubicie takie wykończenia?


Pozdrawiam! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA