7 lipca 2016

Świeżość do samych stóp z dezodorantem Nivelazione, Farmona.


       Fajnie jest, kiedy nie trzeba ściągać butów. Gorzej, kiedy wchodzimy tam gdzie trzeba je zdjąć. U lekarza, na basenie, u kosmetyczki... w domu. Super, jeśli nie masz z tym, problemów, gorzej jeśli problem masz, a od Twoich stóp ucieka nawet pies. Co z tym fantem zrobić, jeśli regularne mycie to za mało? Przecież nie chcesz zapachem Twoich słodkich stópek zabić otoczenia? O stopy dbasz, ale ten nieszczęsny pot... Jest trochę naturalnych metod, na przykład olejek z drzewa herbacianego czy inne, których akurat nie masz pod ręką. Ja też akurat nie mam nic takiego. Na szczęście firmy kosmetyczne biorąc pod uwagę wieczny pośpiech, przepracowanie czy naszą kobiecą delikatność, spieszą nam z pomocą. 

Farmona stworzyła wielofunkcyjny ku temu środek, jakim jest Dezodorant do stóp 4w1 Nivelazione dla kobiet. Zawsze przechodziłam obok takich wynalazków obojętnie, uważając że woda i mydło powinno wystarczyć. Dezodorant ten znalazłam wraz z innymi produktami Farmony w przepięknym, opisywanym już Happy Box, i choć z początku podchodziłam do niego jak pies do jeża, to jednak przyszedł czas że go przeprosiłam. Lekki, aluminiowy pojemnik o przyjemnej szacie graficznej nie włożysz ze sobą do kopertówki, ale kto na takich imprezach ściąga buty. Zmieścisz go za to do większej torebki bez obawy o urwanie jej rączek. Dezodorant nie jest ciężki, zawiera 150ml tego cennego środka, dzięki któremu oszczędzisz zmysł węchu innych, chociażby psa. Pies w końcu to też przyjaciel i nie można go stresować uciążliwymi zapachami. 

Jak się używa dezodorantu, każdy wie, ale w razie wątpliwości z tyłu opakowania jest opis kosmetyku, no i jego skład. 


Producent informuje nas, że dezodorant ten zawiera wielofunkcyjny i unikatowy składnik Sensidin®DO, który zwalcza bakterie odpowiedzialne za grzybicę, także zapobiega jej powstaniu i nawrotom, a przy tym skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach potu. Regularne stosownie dezodorantu zapewnia skuteczną ochronę stóp przed grzybicą czy przykrym zapachem, zapewnia stopom suchość i świeżość przez cały dzień. Dezodorant jak widać po szacie graficznej jest przeznaczony dla kobiet, pozostawia też typowo kobiecy, subtelny kwiatowy zapach. Nie powiem, z których kwiatów pochodzi ten zapach, bo nie go potrafię porównać. Ważne, że samo używanie tego dezodorantu jest przyjemne i że moje stopy są odświeżone i zrelaksowane. 

Dezodorant ten stosuje się psikając z odległości około 20cm na stopy, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba i nie ma przy tym konieczności zdejmowania rajstop czy skarpetek. 


Moje stopy nie należą do jakichś szczególnie potliwych, ale zdarza się, że po nałożeniu niektórych butów, na przykład klapek z tworzywa nie czuję się komfortowo i wtedy sięgam po ten dezodorant. Daje on wtedy taki przyjemny chłód skórze i sprawia, że znów czuję się świeżo i przyjemnie. Nogi są zrelaksowane, a ja nie muszę się martwić, że zapach moich stóp nie zaatakuje niczyjego zmysłu węchu. Dezodorant ten nie brudzi ani rajstop ani skarpetek, bardzo szybko się wchłania w skórę, a co najważniejsze, nie podrażnia jej. 

Nie wiem jak jest z przeciwgrzybiczą ochroną tego dezodorantu, na szczęście nie miałam nigdy z tym problemów i staram się do tego nie dopuszczać. Cieszę się tym bardzo i dzięki temu tego działania nie muszę na sobie doświadczać. Przyszło mi teraz na myśl, że ten dezodorant może się Wam przydać wraz z zakupem plastikowego obuwia biedronkowego, które ostatnio jest tak rozsławiane w blogosferze. Patrząc na nie z bliska pomyślałam że moje nogi są tak szlachetne, że służą im tylko buty ze skóry. Może to nieekologiczne, ale łańcuch Darwina czemuś w końcu służyć musi. 

Dezodorant do stóp 4w1 dla kobiet Nivelazione, Farmona kupicie w niektórych drogeriach stacjonarnych w cenie około 11,50zł. Możecie go również kupić TU. Stosujecie tego typu kosmetyki? 

Pozdrawiam serdecznie! :) 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA