7 października 2016

Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia, czyli moja jesienna chciejlista


      Jeszcze niedawno cieszyliśmy się słońcem, a już nas nawiedza jesienna, depresyjna aura. Rano nie chce wypuścić z pościeli, później zmusza do wypicia wiadra kawy, a na dodatek nie pozwala obojętnie przejść obok stoiska z czekoladą. Od kilku dni chodzę jak pijana ćma ledwo trzymając się na nogach. Brak chęci do wszystkiego, brak sił i weny na pisanie postów, do tego senne za dnia koty nie nastrajają mnie zbyt pozytywnie. Postanowiłam zatem walczyć z tym stanem i mimo że sterta prania nadal czeka na żelazko, postanowiłam się skupić na swojej bezkresnej liście. Mając miliard potrzeb kosmetycznych i niekosmetycznych postanowiłam wybrać kilka opcji. Zapraszam.Po przetestowaniu zaledwie dwóch produktów, którymi jest różany krem do rąk i jogurt do ciała marki Stenders rozochociłam się na dobre i przeszukałam sklep wzdłuż i wszerz w celu wybrania najbardziej pożądanych o tej porze produktów. No i wiecie co? Nie mogłam się zdecydować. Musiałabym wkleić całą zawartość sklepu.. Myślę, że zabrakłoby mi to sporo czasu i miejsca, więc na początek zainteresowałam się pielęgnacją twarzy. Popatrzyłam na serię z dzikiej róży i zapragnęłam mieć wszystko. To jeszcze nic! mam ogromnie długą listę produktów do ciała... Też chcę wszystko!


Czytając Wasze blogi odkryłam też inne zachwalane marki. Zapragnęłam na początek olejek do demakijażu i serum do twarzy marki Resibo. Olejkowy demakijaż dla moich oczu może być idealny, serum również.


Po licznych zachwalanych recenzjach również zajrzałam na stronę Origins. Wybór będzie trudny. Jak w przypadku Stenders, będę śnić o wszystkim. Żeby nie zwariować i nie dostać oczopląsu zamykam dzisiejszą chciejlistę. Ciąg dalszy nastąpi. Już niedługo. :-))

PS. Żeby nie było, to zdjęcia drapnęłam ze stron tych marek. ;)

Jak Wam się podoba moja chciejlista? Macie tu swoich ulubieńców?

Miłego weekendu! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA