21 lutego 2017

Inspired By U.R.O.K Edycja X - Luty 2017


    Bardzo lubię otwierać kolorowe pudełka z niespodziankami. Kolejny box przyleciał od Inspired By U.R.O.K - Edycja X czego się akurat nie spodziewałam i tym bardziej moja radość była większa. Z pudełka, a właściwie z jego zawartości bardzo się ucieszyłam, choć samo pudełko straciło na jakości. Może nie powinnam się czepiać, ale przypomina mi on karton od butów, które przyszło lekko poturbowane, jakby panowie kurierzy nim się rzucali. Pudełko mogło się przydać na drobiazgi, ale trudno, nie będę płakać nad pudełkiem. Zawartość pudełka na szczęście została w całości. Zapraszam na krótki przegląd. 


"Inspired By U.R.O.K przepełniony jest urodą, sprawi Ci wiele radości, dzięki niemu olśnisz wszystkich, a powstał byś celebrowała swoją kobiecość. Zestaw U.R.O.K stał się niezbędnikiem wielu Kobiet. Będzie jak zwykle kobieco, pięknie i zmysłowo."


Zawartość pudełka na pewno przyda się każdej/każdemu z nas i nie tylko. Może nie spełni marzeń nas wszystkich, ale przypuszczam,  że każda/y z nas znajdzie w nim coś dla siebie. Znajdziemy tu 6 produktów, w tym aż 5 pełnowymiarowych. 


Mimo, że mieszkam sama, a koty nie używają moich myjadeł to wszelkie żele i mydełka idą jak woda. Żel pod prysznic Honey Creme Fa jako nowość bardzo mnie ucieszył. Nie wiem czy bym po niego sama sięgnęła, zawsze wybierałam Palmolive. Jednak zapach jest bardzo kuszący i nie odmówię sobie tej przyjemności. Jest to produkt pełnowymiarowy 11,00zł/400ml.


Bardzo ucieszył mnie również Nawilżający Tonik do Twarzy Mincer Pharma. Toniki oraz wszelkie takie produkty również zużywam w hurtowych ilościach, tym bardziej wywołał uśmiech na mojej twarzy. Pierwsze spotkanie było bardzo sympatyczne, liczę że tonik mnie nie zawiedzie. To również jest produkt pełnowymiarowy, a jego cena wynosi 12,99/250ml


Do stóp używam przeważnie to samo, co do ciała, dlatego też ucieszył mnie Krem do stóp O'Herbal. Krem do stóp jest bardzo przyjemny w użyciu, dlatego chętnie go zużyję. Bardzo spodobało mi się jego działanie na moje stópki, także jego zapach. Krem jest oczywiście produktem pełnowymiarowym, a jego cena wynosi 8,99zł/75ml


Liquid Gold - kuracja naprawcza Alpha-H to dwie miniaturki, o których musiałam doczytać z ulotki, a i tak z tej mniejszej trochę ulało się na podłogę. Mniejsza - 5ml tubka to preparat naprawczy działający jako całonocna kuracja. Konsystencja produktu jest wodnista, nie kremowa, dlatego producent zaleca użyć do jego nakładania płatek kosmetyczny. Większa tubka - 30ml to maska działająca jak peeling chemiczny złuszczający naskórek dzięki zawartości 15% glikolowego. Pokładam w nich nadzieję, że pomogą chociaż trochę zlikwidować moje przebarwienia. Cena wersji pełnowymiarowej za kurację naprawczą wynosi 159,00zł/100ml. Jest to bestseller
Do miniaturek dołączona jest ulotka z kodem promocyjnym -20%. Obie miniaturki miło mnie zaskoczyły, choć nie wiem jeszcze jak się sprawdzą. 


W pierwszej chwili pomyślałam - na co mi to, skoro rzadko używam takich produktów. Ale przecież zbliża się wiosna, a Lirene kusi nas swoją nowością. Moja bladość nóg zostanie ukryta, mam nadzieję, że obędzie się bez plam. Chętnie zatem wypróbuję tą mgiełkę, może jednak się przyda. Jest to produkt pełnowymiarowy, za który zapłacimy 24,95zł/195ml


Organiczne serum energetyzujące (pomidor z ogórkiem)  AVA Laboratorium przypomina mi świeże zapachy z letniego ogródka. Serum kusi bardzo przyjemnym składem, ale konsystencją bardziej przypomina mi krem jak serum. Uważam, że wystarczy samodzielne jego użycie, a i tak będzie dobrze. Jak się sprawdzi, dopiero się okaże. Liczę, że nie zawiedzie. Jest to kolejny i ostatni produkt pełnowymiarowy z tego pudełka, za który zapłacimy 31,00zł/30ml.


Zawartość pudełka, choć nie powaliła mnie na kolana, to jednak okazała się przydatna. Ze wszystkich produktów najbardziej ucieszyła mnie kuracja Alpha-H z kwasem glikolowym. Za miesiąc dowiecie się, jak sprawdziła się u mnie zawartość tego pudełka. 

Cena pudełka Inspired By U.R.O.K wraz z kosztami przesyłki wynosi 49,00zł. Jego wartość ocenia się na około 141,93zł. Pudełko to jeszcze jest dostępne  na stronie  InspiredBy.pl. Kto chętny, niech się pospieszy. A może już macie? Jak Wam się podoba zawartość?

Pozdrawiam serdecznie! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA