17 kwietnia 2017

Fryzury na co dzień i od święta. Inspiracje.


         Witam wszystkich w tym świątecznym dniu. Nie zrobiłam sobie zbyt długiej przerwy. bo przecież bym nie wytrzymała, a nie chciało mi się znów pisać o kosmetykach. Święta mijają tak sobie, nic ciekawego się nie wydarzyło poza tym, że miałam małe odwiedziny i jutro też się spodziewam, więc czasu na blog jest troszkę mniej... ale ciągle mi po głowie chodzi nowa fryzura. Moje włosy od ostatniego cięcia zdążyły sporo wyrosnąć i jak to kobieta, planuję jakąś zmianę. Muszę odświeżyć fryzurę. Nie chcę ich znów zapuszczać, bo to ani za bardzo wygodne, ani ekonomiczne, do tego czasochłonne, a chciałabym go przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego. Nie chcę też krótkiej fryzury, bo wbrew pozorom kosztowałoby mnie tak samo dużo pracy jak przy długich włosach. Moje włosy żyją swoim życiem i nie chcę do nich używać żadnego gorącego sprzętu.

Moje włosy są oporne na wszystko, ostatnio też zauważyłam, że zaczynają je obciążać wszystkie, ale to wszystkie odżywki. Coś z tym muszę zrobić. Na stronach Pinterestu poszukałam dla siebie i trochę też dla Was kilka fajnych fryzur. Kiedy wychodzę, lubię mieć rozpuszczone włosy, dlatego taka długość jest dla mnie ok. 


Po umyciu, kiedy już są podsuszone robię sobie małego koczka, kiedy je rozpuszczę, są dokładnie jak powyżej. Nie muszę używać lokówki ani wałków. 

Czasami jednak wieje ostro jak na przykład ostatnio i po takiej powietrznej masakrze wyglądam jakbym się nie czesała. Tak samo przy domowych obowiązkach niemożliwe jest, żeby się majtały na wszystkie strony, a już broń Boże przy garach. 
Nie wspomnę o zabawach z kotami, kiedy próbują je sobie upolować. Wtedy lubię je podpiąć lub związać w kucyk. 


Prosty sposób na uniesienie kucyka.


Zamiast kucyka można zrobić coś takiego. To na wypadek, kiedy posiałyśmy ostatnią gumkę.


I jeszcze coś innego...
Przy odrobinie kreatywności można zrobić coś nowego fajnego, możemy też zainspirować się filmikami, czy zdjęciami ze strony Pinterest czy Fryzury.pl

Macie swoją ulubioną fryzurę? A może sami stworzyliście coś fajnego? ciekawa jestem Waszych pomysłów. 

Jutro mamy jeszcze Święto, a kto nie świętuje ma dłuższy weekend. 

Życzę miłego spędzania czasu i mokrego dyngusa :) 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA