12 maja 2017

Płyn micelarny Novaclear


         Dobre i delikatne oczyszczanie skóry zawsze jest na wagę złota, bo to od niego zaczyna się pielęgnacja. Mam kolejny przetestowany dla Was, no i szczególnie dla siebie Płyn micelarny 3 w 1 Novaclear, który przyszedł do mnie od Diagnosis.  Zapraszam.


Zacznę jak zwykle od opakowania, które w tym przypadku jest proste, czytelne i bardzo wygodne. Butelka z przezroczystego tworzywa jest i prosta szata graficzna spełniają moje estetyczne oczekiwania. 


Opakowanie jest stabilne, nie przewraca się, podoba mi  się również wygodne zamknięcie i to że widoczna jest pozostała ilość płynu.


Butelka zawiera 200 ml wodnistego płynu, który po wstrząśnięciu lekko się pieni. Płyn jest bezzapachowy i nie podrażnia oczu. Samo stosowanie tego płynu jest bardzo przyjemne, odświeżające, lecz gdy dostanie się do ust, wyczuwa się lekko gorzkawy smak. 


Delikatny według producenta płyn micelarny jak wiadomo, przeznaczony jest do usuwania makijażu i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Dzięki delikatnej formule i składnikom kojącym: aloes, oligosacharydy, HydromanilTM jest również odpowiedni do cery wrażliwej. Zawiera pH 5,5 zgodne ze skórą twarzy. 

Mimo, że z opisu dużo się nie dowiedziałam to jestem gotowa się zgodzić ze słowami producenta.


Płyn micelarny stosuje się z przyjemnością, mimo że nie pachnie mi kwiatkami, ani niczym innym. Ma to swoje dobre strony zwłaszcza dla wrażliwej i delikatnej skóry. Nie podrażni też oczu, nawet jeśli wacik nasączę mocniej niż bym chciała. Lekko się pieni, ale nie pozostawia żadnej warstwy na skórze. Dobrze zmyje makijaż oczu, jeśli płatek na nich przytrzymany jest  odpowiednio długo. Średnio sobie radzi natomiast z mocniejszym makijażem, dlatego idzie go czasem więcej. Przy lekkim makijażu potrzebne są 4 duże płatki kosmetyczne, przy mocniejszym pójdzie ich trochę więcej. Jak to płyn micelarny "idzie jak woda", ale na podrażnienia narzekać nie mogę. Do oczyszczania twarzy z makijażu stosuję oprócz tego płynu jeszcze żel oczyszczający, rano natomiast z przyjemnością odświeżam nim twarz. Skóra po nim jest obudzona, miękka i lekko nawilżona. Wydajność nie powala, ale w moim przypadku rzadko się to zdarza, żeby płyn micelarny wystarczył na długo. 


Cena tego płynu nie jest wygórowana, wynosi ona około 18 zł. Ten płyn znajdziecie w aptekach, także w Hebe. Płyn ten znajdziecie także na stronie Diagnosis, gdzie można też spotkać suplementy, testy ciążowe czy narkotykowe i różnego rodzaju aparaty przeznaczone do diagnostyki medycznej.  

Znacie kosmetyki Novaclear? Które z nich lubicie? 

Miłego weekendu! :)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA