17 maja 2017

Ekspresowy Color Clubbing Miss Sporty


        Miałam dziś już nic nie pisać, ale ponieważ chciałabym zrobić porządki w zdjęciach, także kupiony na promocjach lakier wieczny nie jest, to też post będzie ekspresowy. 
Lakier do paznokci Clubbing Color 041 Miss Sporty jest na moich paznokciach niemal bez przerwy od czasu, kiedy go przyniosłam z Rossmana. Zanim go wykończę, bo czuję że długo to nie potrwa, chcę coś o nim napisać. Zapraszam.


Jest to można powiedzieć - lakier ekspresowy, ponieważ schnie błyskawicznie, bo krócej niż minuta. Przydaje się wiecznie spieszącym, spóźnionym i niecierpliwym osobom. Błyskawicznie też mi go ubywa z kulistej buteleczki, ponieważ jest w nim zaledwie 7 ml, a do trwałych też on nie należy. 


Samo opakowanie jest bardzo miłe dla oka, stabilne i łatwo mieści się w dłoni, także w małej torebce. Wygodny w użyciu jest też krótki i szeroki pędzelek, który błyskawicznie pokryje paznokcie, także dzięki lekkiej konsystencji. Zapach lakieru nie wnosi nic nowego, zwykły zapach lakiery, chociaż nie należy do intensywnych, nie przegania ludzi i zwierząt do innych pomieszczeń, nie wymaga też natychmiastowego wietrzenia. 


Szeroki pędzelek bardzo łatwo i szybko pokrywa paznokcie, ale nie ma co się łudzić, że pierwsza warstwa nam wystarczy. Lakier jest lekkiej konsystencji, ale to ma też swoje minusy, ponieważ bardzo smuży i nie pokrywa płytki równomiernie, przynajmniej u mnie. Żeby równo pokryć lakierem całe paznokcie, potrzeba nałożyć przynajmniej jego dwie warstwy. Po dwóch warstwach lakier także szybko wysycha, z nakładaniem kolejnej warstwy już się nie bawiłam. Czasami nakładałam inny lakier z wykończeniem syrenki, tylko że wtedy już nie było tak lekko ze schnięciem.
Nie należy on też do lakierów wybitnie trwałych, jeśli się wykonuje codzienne obowiązki bez rękawiczek. 


Kolor lakieru to 041 - delikatny pastelowy róż, który nadaje się na każdy, nie tylko wiosenny czy letni dzień, kiedy nie możecie nosić zbyt intensywnych odcieni, lub po prostu inne Wam się znudziły. Byłabym bardzo zadowolona, gdyby lakier utrzymywał się co najmniej ze 2-3 dni bez poprawek. Niestety, na moich paznokciach bardzo szybko ściera się, a także odpryskuje na końcówkach. Jest to więc lakier przeznaczony na krótkotrwałe mani, chyba  ze położycie na niego jeszcze top coat. 

Jeśli chodzi o cenę, jest naprawdę niewielka, w Rossmanie zapłacicie około 7zł, na promocjach ceny się prawie nie zauważy. Znacie go? Które kolory polecacie? 


Pozdrawiam wszystkich! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA