17 czerwca 2017

Uwolnij swoją przestrzeń


         Pewnie do każdego przychodzą takie chwile, że nie można się odnaleźć we własnych czterech kątach. Ja mam wtedy tak, że zaczynam wszystkiego szukać. Chciałoby się coś nowego, ale nie ma gdzie tego utknąć, gdzie szpilki wsadzić. Z kosmetykami nie mam problemu, bo nadmiarem zawsze z kimś się podzielę. Oddaję też niepotrzebne ubrania czy znudzone dekoracje. Część niepotrzebnych rzeczy wyrzucam. Ale co zrobić z książkami, które są mi po prostu niepotrzebne. Książki, które przestały interesować, stare podręczniki czy już niepotrzebne nikomu poradniki. A ciągle mam ochotę na nowe. Ciągle kuszą jakieś nowe tytuły.  I gdzie ja mam to  wszystko umieścić?

Kupić nowy regał, nie zawsze się zmieści. Oddać komuś, żeby uwolnić swoją przestrzeń? Nie każdy się zgodzi na zajmowanie swoich półek. Wyrzucić grzech. Każda książka ma duszę. Jeśli nie przyda się u nas, przyda się komuś innemu. Zawsze można przekazać je w inne dobre ręce, na przykład do Antykwariatu Tezeusza, który jest liderem w tej branży. 


Tezeusz.pl organizuje skup książek oraz ich sprzedaż na dużą skalę, na terenie całego kraju. Punkty jego skupu znajdziemy w dużych miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Trójmiasto czy Wrocław. Ale można też umówić się na telefon, czy drogą elektroniczną.

Siedziba w WARSZAWIE (Mazowieckie), Górny MOKOTÓW, ul. Rakowiecka 32 
Siedziba w Łodzi 
Siedziba w KRAKOWIE, Podgórze Duchackie, ul. Malborska 65 
Siedziba we WROCŁAWIU, Krzyki, ul. Tarnogajska 5
Siedziba w GDAŃSKU, Wrzeszcz Górny, ul. Matejki 6
Siedziba w GDAŃSKU, Wrzeszcz Górny, ul. Matejki 6 

Liderem w branży, gdzie organizowany jest skup i  sprzedaż książek używanych, starych oraz antyków (również online) jest Antykwariat i Księgarnia TEZEUSZ, którego pracownicy działają na terenie całego kraju.

Jeśli się umówimy na telefon, nie musimy ruszać się z domu, ponieważ pracownicy dbają również o komfort klienta. Pakowanie, dźwiganie i transport książek, ich większych zbiorów już nas nie obchodzi. Wszystko zrobią za nas. Wycena i zapłata również odbędzie się w domu klienta. Nie należy się również martwić o koszty dojazdu do nas, ponieważ jest on bezpłatny do każdej miejscowości w Polsce.

Kontakt telefoniczny:

698 110 400 - Warszawa
698 316 300 - Kraków
664 008 300 - Wrocław
664 734 834 - Trójmiasto
694 450 250 - Łódź

- Linia czynna 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, w godz. 9:00 - 17:00

Kontakt e-mailowy:

warszawa@skupksiazek.pl - Warszawa
krakow@skupksiazek.pl - Kraków
wroclaw@skupksiazek.pl - Wrocław
trojmiasto@skupksiazek.pl - Trójmiasto
lodz@skupksiazek.pl - Łódź


W ten sposób już nie musimy się martwić o miejsce na nowe tytuły. Na stronie Tezeusz.pl możemy również znaleźć coś dla siebie. Unikalne tytuły, encyklopedie, kolekcje, książki naukowe, przewodniki, płyty DVD czy stare czasopisma, które możemy sobie zamówić do domu. Korzystaliście już z takiej oferty? 

Miłej niedzieli! :) 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA