15 października 2017

Moja wishlista, czyli coś dla rozpieszczenia zmysłów.


         Mimo babiego lata i pięknej pogody poczułam się przytłoczona przez tą jesień. Krótsze dni i gorąca herbata absolutnie nie dodają mi energii, tak samo jak czytanie czy zmuszanie się do czegokolwiek. Szukając czegoś inspirującego w sieci postanowiłam oddać się marzeniom, ale także je zwizualizować. Jak w Biblii pierwsze było słowo, tak wierzę że to wszystko znajdzie się też u mnie. Bo od marzeń wszystko się zaczyna. 


Nic u mnie tak nie umila picie kawy na dzień dobry, a nawet jesiennej herbaty jak piękna porcelanowa filiżanka czy kubek. To zupełnie inny smak. 


Żeby przyjemniej się piło taką kawę czy herbatę, lubię celebrować tą chwilę mając przy sobie ulubioną książkę, magazyn kobiecy, laptop na kolanach i/lub kota na klacie. Nie pamiętam, kiedy piłam kawę czy herbatę solo, zawsze mam przy tym jakieś zajęcie. Często też się maluję przy kawie.


Taki stoliczek przy wygodnej kanapie to idealny towarzysz i ozdoba pokoju. 


Nic tak nie umila snu, jak przyjemna dla skóry jedwabna czy satynowa pościel. Rano na policzku nie widać żadnych odgnieceń od poduszki. Taka pościel kojarzy się z luksusem, ale mi chodzi też, że jest łaskawsza dla skóry.  Tak samo elegancki ręcznik jest doskonałym umilaczem podczas kąpieli. Nie sztuka kupić więcej za mniej, ale chodzi o to by było przyjemnie go używać przez dłuższy czas. 
Świetną ozdobą i umilaczem nie tylko przy kąpieli będzie cieszący oko świecznik...

Także pachnąca świeca, która nie tylko pięknie pachnie, ale jest jednocześnie ozdobą pomieszczenia.


To jeszcze nie koniec. Chodzi mi po głowie jakaś piękna lampa, którą można kupić bez zbytniej ruiny w portfelu. Najlepiej by było, żeby jeszcze się nie brudziła, ale niech się chociaż da wyczyścić bez jakiegoś ogromnego nakładu czasu. Cenię też sobie wygodę. 


Teraz pozostaje tą listę realizować. W wygrane nie wierzę, wierzę natomiast, że marzenia się nie spełnia, tylko realizuje. Zdjęcia jak też moje inspiracje pochodzą ze strony Westwing, także z innych stron, które mi gdzieś umknęły.

Coś Wam się spodobało z mojej wishlisty? 

Pozdrowienia! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA