31 października 2017

Styl skandynawski, sposób na drabinki, inspiracje.

        Myśląc o swoich skromnych wnętrzach przyszło mi do głowy oglądanie inspirujących zdjęć z wnętrzami. Niektóre kosmetyki, które pochowane są w szafkach chętnie miałabym na widoku. Marzy mi się też drabinka ozdobna, która będzie mi służyć jako regał nie tylko na kosmetyki. Przeszukując  w sieci inspiracji na swoje niewielkie mieszkanie, pozachwycałam się niektórymi zdjęciami czym chciałam się z Wami podzielić. Zapraszam.

Taka drabinka mogłaby się zmieścić nawet w najmniejszym kącie. Można ją dopasować do stylu swojego wnętrza. W łazience można poukładać przybory toaletowe, czy nawet ręczniki...Można tu poukładać nie tylko kosmetyki, ale też ulubione książki. ozdoby czy lampiony ze świecą, osobiście rozważam legowisko dla kotów, chociaż przypuszczam że i bez tego zajmą sobie półkę.


Zawsze na czasie są regały. Mniejsze czy większe znajdą również miejsce na każdej ścianie. Na półkach w regale można umieścić wszystko. Założę się, że kot tam również znajdzie swoje miejsce.Kto lubi zajmować się rękodziełem, może stworzyć takie kuferki. Będą one ozdobą nie tylko w łazience. Przyznam, że sama lubiłam to robić. Może chwila natchnienia wróci...O lampach pisałam już wiele razy. Właśnie mój żyrandol dokończył swój żywot i siedzę przy świeczkach wspomagając się światłem z innych pomieszczeń. Znaleźć niedrogą i ładną lampę nie jest łatwo. 

Bardzo podoba mi się stolik przypominający kawałek pnia czy deski. Jednak ze względu bezpieczeństwa wolałabym o zaokrąglonych kształtach. 


Na koniec jeszcze coś, co wprawiłoby mnie  w wakacyjny nastrój. Piękna tapeta z widokiem na morze. Brakowałoby tylko słońca. 


Niewielki stoliczek przyda się nie tylko do przerwy na kawę. Na przykład ja często kładę tu laptop czy kosmetyki, kiedy rano się maluję. Lubię to robić przy kawie blisko okna.


Te zdjęcia znalazłam na stronie dawanda.com, a podobne meble możecie zamówić według własnego uznania na stronie meble-sfd.com Prawda, że piękne? Jak Wam się podobają? Co byście wybrali dla siebie?

Serdecznie pozdrawiam! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA