31 stycznia 2018

Szybkie życie, szybka randka.


         Chociaż własne towarzystwo niejednokrotnie bywa bardzo miłe, jednak czasem jednak może doskwierać. Może masz dość samotnych wieczorów, no i znudziło Ci się własne towarzystwo? A może szukasz pomysłu na ciekawy walentynkowy wieczór?  W tym zabieganym świecie na nic nie ma czasu, a już znaleźć odpowiednią dla siebie osobę tym bardziej nie jest proste. Na portalach randkowych jest jak w lumpeksie. Aż się roi od popaprańców, oszustów i erotomanów. Od takich zresztą wszędzie się roi. Ciężko znaleźć prawdziwą perełkę, która będzie godna naszego zaufania.

Możesz wybrać ciekawszy sposób na poznanie drugiej osoby. Można przyjść samej lub samemu i znakomicie się bawić. Co Ci szkodzi poznać nowych ludzi, posłuchać ciekawych historii i dobrze się bawić podczas szybkich randek w Twoim mieście. Niektórzy nie przypuszczali, że podczas luźnego spotkania poznają kogoś wyjątkowego. Może przy jednym ze stolików usiądzie też Twoja druga połówka? Złap wolne miejsce na speed-dates.pl. Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się! Speed dates to spotkania dla singli, którzy nie lubią się nudzić. Słyszał ktoś z Was określenie "szybka randka"? Jak to wygląda i po co to jest? 

Szybka randka to po prostu spotkania z kilkoma osobami praktycznie jednocześnie, przeprowadzane po to, by zabiegane osoby mogły znaleźć swoją bratnią duszę. Jakie są ich zasady? Są bardzo proste. Dobrym przykładem będą szybkie randki w Krakowie, czy też szybkie randki w Lublinie, które odbywają się bardzo podobnie. W spotkaniu uczestniczy do trzydziestu osób. Każda z par siada przy osobnym stoliku i przeprowadza ze sobą krótką rozmowę, która zaczyna i kończy się dźwiękiem dzwonka, trwa ok. 5 – 7 minut. Każdy uczestnik spotkania otrzymuje kartę z imionami do głosowania, na której zaznacza sobie swoich ulubionych rozmówców, a pod koniec spotkania tą kartę oddaje organizatorom. Jeżeli po spotkaniu okaże się, że dwie osoby wspólnie zaznaczyły siebie, otrzymują oni swoje dane kontaktowe rozesłane jeszcze tego samego dnia, i dzięki temu mogą kontynuować znajomość. W spotkaniu uczestniczy około 26 osób (13 mężczyzn i 13 kobiet), gdzie każdy z Panów ma okazję porozmawiać z każdą z Pań (i odwrotnie). Całe spotkanie trwa około 1,5 godziny.


Jak dla mnie, to bardzo interesujący sposób. Można sobie urozmaicić dzień ciekawymi spotkaniami, można znaleźć swoją drugą połówkę. Co o tym myślicie? Jesteście otwarci na takie spotkania? Można o tym pomyśleć nie tylko z okazji Walentynek. 

Pozdrawiam serdecznie! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA