31 stycznia 2018

Szybkie życie, szybka randka


         Chociaż własne towarzystwo niejednokrotnie bywa bardzo miłe, jednak czasem jednak może doskwierać. Może masz dość samotnych wieczorów, no i znudziło Ci się własne towarzystwo? A może szukasz pomysłu na ciekawy walentynkowy wieczór?  W tym zabieganym świecie na nic nie ma czasu, a już znaleźć odpowiednią dla siebie osobę tym bardziej nie jest proste. Na portalach randkowych jest jak w lumpeksie. Aż się roi od popaprańców, oszustów i erotomanów. Od takich zresztą wszędzie się roi. Ciężko znaleźć prawdziwą perełkę, która będzie godna naszego zaufania.

Możesz wybrać ciekawszy sposób na poznanie drugiej osoby. Można przyjść samej lub samemu i znakomicie się bawić. Co Ci szkodzi poznać nowych ludzi, posłuchać ciekawych historii i dobrze się bawić podczas szybkich randek w Twoim mieście. Niektórzy nie przypuszczali, że podczas luźnego spotkania poznają kogoś wyjątkowego. Może przy jednym ze stolików usiądzie też Twoja druga połówka? Złap wolne miejsce na speed-dates.pl. Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się! Speed dates to spotkania dla singli, którzy nie lubią się nudzić. Słyszał ktoś z Was określenie "szybka randka"? Jak to wygląda i po co to jest? 

Szybka randka to po prostu spotkania z kilkoma osobami praktycznie jednocześnie, przeprowadzane po to, by zabiegane osoby mogły znaleźć swoją bratnią duszę. Jakie są ich zasady? Są bardzo proste. Dobrym przykładem będą szybkie randki w Krakowie, czy też szybkie randki w Lublinie, które odbywają się bardzo podobnie. W spotkaniu uczestniczy do trzydziestu osób. Każda z par siada przy osobnym stoliku i przeprowadza ze sobą krótką rozmowę, która zaczyna i kończy się dźwiękiem dzwonka, trwa ok. 5 – 7 minut. Każdy uczestnik spotkania otrzymuje kartę z imionami do głosowania, na której zaznacza sobie swoich ulubionych rozmówców, a pod koniec spotkania tą kartę oddaje organizatorom. Jeżeli po spotkaniu okaże się, że dwie osoby wspólnie zaznaczyły siebie, otrzymują oni swoje dane kontaktowe rozesłane jeszcze tego samego dnia, i dzięki temu mogą kontynuować znajomość. W spotkaniu uczestniczy około 26 osób (13 mężczyzn i 13 kobiet), gdzie każdy z Panów ma okazję porozmawiać z każdą z Pań (i odwrotnie). Całe spotkanie trwa około 1,5 godziny.


Jak dla mnie, to bardzo interesujący sposób. Można sobie urozmaicić dzień ciekawymi spotkaniami, można znaleźć swoją drugą połówkę. Co o tym myślicie? Jesteście otwarci na takie spotkania? Można o tym pomyśleć nie tylko z okazji Walentynek. 

Pozdrawiam serdecznie! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA