4 lutego 2018

Kolorowe inspiracje do kuchni i łazienki.

   


        Myśląc o metamorfozie mojego mieszkania, także łazienki czy kuchni, moim celem jest dopasować je do moich potrzeb, tak żebym czuła się w tych niewielu metrach jak najlepiej, natomiast moje zmysły zostały dopieszczone. Wędrując po sieci, od sklepu do sklepu, szukając inspiracji nie tylko dla zmysłów, ale też dla wygody wpadł mi do głowy pewien pomysł. 

Mając na uwadze swoje niewielkie pomieszczenia, mam na myśli dużo bieli, ale wyszukuję też dodatki w swoich ulubionych kolorach. To niewielkie pomieszczenie, jakim jest łazienka nie daje mi dużo pola do popisu. Można co prawda, wykorzystać różnorodne rodzaje kafelki oraz dodatki, ale można tam jeszcze jest zastosować kolorowe baterie. Wydaje mi się, że nie wymagają tak dużo "pucowania".


Nowoczesny design pozwala stworzyć otoczenie idealnie dopasowane zarówno do własnych potrzeb jak i zmysłu estetycznego. Dopracowane detale są więc istotnym elementem wystroju wnętrz. Również w łazience i kuchni możemy stworzyć dla siebie wyjątkową przestrzeń, np. stosując kolorowe baterie. Na stronie https://sklepforb.pl/76-baterie-kolorowe znajdziecie imponujący wybór baterii łazienkowych i kuchennych, co pozwoli przełamać sterylność pomieszczenia, urozmaicić przestrzeń oraz zaakcentować własne preferencje. 


O ile w łazience wykorzystuje się tradycyjne metody wystroju, w kuchni mamy znacznie więcej możliwości. Tu baterie kuchenne kolorowe są niezastąpionym elementem akcentującym charakter pomieszczenia. Kolorowe baterie, w zależności od stylu wykonania, ostatecznie definiują charakter kuchni i pozwalają wyrazić swoją osobowość. Kolorowe baterie kuchenne są też wspaniałym akcentem własnego stylu. 

Do niedawna obowiązywała standaryzacja armatury łazienkowej oraz kuchennej i przeważały chromowane krany, co było uzasadnione zarówno praktycznie jak i technologicznie. Dlatego Sklep Forb nie odchodzi od uznanych i sprawdzonych modeli, ale stawia też na różnorodność i ożywiające wnętrze. Kolorowe baterie łazienkowe podbijają rynek, dlatego też w ofercie sklepu znajdziecie szeroki wybór kolorów armatury, a jeśli szukacie wymarzonego koloru, obsługa sklepu zawsze otwarta na nasze preferencje gotowa jest spełnić nasze marzenie. Co myślicie o takich dodatkach? Jaki kolor widzicie w swojej kuchni i łazience? 

Miłego poniedziałku! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA