3 maja 2018

Co nowego w mojej kosmetyczce


            Majówka trwa, a u mnie tak jak zawsze, czyli nic specjalnego się nie dzieje. Nic, oprócz wizyt kuriera, co bardzo mnie cieszy, bo jakoś tak kiepsko u mnie było ostatnio z nowościami. Od poniedziałku to się jednak zmieniło. Bardzo lubię, kiedy od poniedziałku przychodzi kurier...

Szczególnie ucieszyło mnie dzisiejsze pięknie pachnące naturalne mydełko w kostce wygrane na Instagramie w konkursie sklepu The Rose, a oprócz mydełka otrzymałam też naturalny balsam do ust.


Przyszła też paczka promocyjna związana z Beauty Buzz Day. Oprócz zestawu kosmetyków do włosów Oh, My Sexy Hair, w paczce znalazłam jeszcze maskę do twarzy Ente Face, żel do oczyszczania twarzy Ziaja, oraz cień do powiek My Secret i maskarę Kobo Professional. Maskara od razu poszła do innej właścicielki, pozostałe kosmetyki poczekają grzecznie na swoją kolejkę.


Obie paczki przyszły dzisiaj, a w poniedziałek przyszły do mnie suplementy, bez których ciężko mi utrzymać zdrowe włosy i paznokcie. Są to kapsułki dla włosów i paznokci, a także wzmacniające serum do włosów ze skłonnością do wypadania Kerabione.


Wcześniej jeszcze miałam okazję znaleźć w sklepie zielarskim wodę różaną Beaute Marrakech . Wodę tą już używam trochę dłużej i niedługo coś o niej napiszę. Wspomnę tylko, że bardzo polubiłam kosmetyki tej marki.
Który z moich nowości najbardziej Was interesuje? Jak spędzacie wolne dni? 

Miłej majówki :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA