17 maja 2018

Pielęgnacja twarzy w maju - aktualizacja

pielęgnacja twarzy

        Jestem, chociaż mniej mnie tu było ostatnio, bynajmniej nie z lenistwa. Dziś przychodzę do Was z aktualizacją swojej pielęgnacji twarzy. Zmieniła się pora roku, pogoda, skóra twarzy zmieniła się na mieszaną, pozmieniało się też trochę w moich kosmetykach, no i nie jest tego tak dużo jak ostatnio pokazywałam. Zapraszam...

Zaczynając od oczyszczania skóry twarzy, testuję maseczkę oczyszczającą Ente Face, którą nakładam co 3 - 4 dni na około 20 minut, po czym zmywam wodą. Nie zdradzam na razie szczegółów, na recenzję przyjdzie jeszcze czas. 


Jeśli chodzi o zmywanie makijażu, stosuję w tym celu łagodzącą emulsję myjącą Vianka, którą zmywam wodą, po niej kolejno idzie mleczny żel do mycia twarzy Ziaja, który również zmywam wodą przy pomocy gąbeczki Konjac Sponge Yasumi. Jak na razie na stan cery nie mogę narzekać, poza chwilowymi niespodziankami w okolicy nosa w najmniej oczekiwanej chwili. Kiedy już oczyszczę skóry twarzy, biorę się za jej tonizowanie wodą różaną Beaute Marrakech. 


Ze względu na więcej słońca przeszłam na mniej treściwe kremy, chociaż na noc nadal ich sobie nie żałuję. Zmienił się natomiast krem na dzień, którym został miejski krem ochronny na dzień, którego używanie rozpoczęłam dopiero w tym tygodniu, więc trzeba będzie trochę poczekać na recenzję. Na początku stosowania tego kremu odnoszę miłe wrażenia, ale czy tak będzie zawsze okaże się po dłuższym używaniu. To tyle na dzisiaj, z pewnością to jeszcze nie wszystko z mojej pielęgnacji, mam jeszcze pewne plany zakupowe, ale o tym napiszę kiedy indziej. Znacie coś z mojej pielęgnacji? Co Was najbardziej ciekawi? 

Miłego weekendu! :)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA