3 czerwca 2018

Laser Light Sheer Duet - najlepszy sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia
     Owłosienie to w dzisiejszych czasach coś, czego pragniemy się pozbyć. Nieustająco wykorzystujemy nietrwałe sposoby, które sprawiają, że włoski wracają szybciej niż byśmy tego chcieli.

Maszynki, plastry, kremy do depilacji - to sposoby, które dają chwilowy efekt. Na szczęście są już w stu procentach bezpieczne zabiegi, które zapewniają trwałość i zadowolenie. Należy do nich zabieg z użyciem lasera Light Sheer Duet, z którego pomocą depilacja laserowa jest niezwykle skuteczna.

Na czym polega działanie lasera Light Sheer Duet?

To laser, który uszkadza mieszki włosowe. Uszkadza te włosy, które aktualnie znajdują się w fazie wzrostu. Tylko wtedy możliwe jest oddziaływanie urządzenia do depilacji laserowej. To dlatego zabiegi usuwania owłosienia trzeba powtarzać kilkakrotnie. Nie jest to jednak duża liczba - zazwyczaj wystarcza 5 - 6 zabiegów, żeby pozbyć się większości uciążliwych włosków na przykład z nóg. Przy wykonywaniu tego typu zabiegów ważne jest bezpieczeństwo. Laser Light Sheer Duet zapewnia je, ponieważ działa wyłącznie powierzchownie. Przez skórę dociera do mieszka włosowego i niszczy go. Oddziałuje na melaninę, która jest barwnikiem włosa. Nie ma więc wpływu na cały organizm. Laser Light Sheer Duet ma dwie końcówki, co pozwala usuwać owłosienie z nawet trudno dostępnych miejsc. Mniejsza głowica świetnie radzi sobie z mniejszymi obszarami na skórze. Poza tym, została wyposażona w świetny i nowoczesny system chłodzący, który chroni skórę przed poparzeniem. Zmniejsza to dyskomfort związany z zabiegiem i sprawia, że jest on praktycznie bezbolesny. Większa głowica przyda się na przykład do usuwania owłosienia z nóg. Zastosowany w niej system sprawia, że zabieg szybszy. 

Jak przygotować się do zabiegu?

Kiedy już zdecydujemy się na zabieg, trzeba się do niego odpowiednio przygotować. W jaki sposób to zrobić? Otóż, należy gładko zgolić skórę tego samego dnia, w którym ma odbyć się zabieg. Jednak trzeba zostawić mały obszar (mniej więcej 1cmx1cm) włosków, żeby można je było ocenić. Skóry, która ma być poddana zabiegowi nie wolno smarować balsamami, kremami. Musi być czysta i sucha. Nie należy również dzień przed zabiegiem poddawać się peelingowi.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Jak do każdego zabiegu, tak też do tego są pewne przeciwskazania. Należą do nich: ciąża, choroby nowotworowe, terapia hormonalna, przyjmowanie ziół ( dziurawiec, skrzyp polny, nagietek, bratek ), bielactwo, infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu, opryszczka, łuszczyca, skłonność do powstawania blizn. Wszystko, co nas niepokoi, należy zgłosić lekarzowi, który jeśli będzie to możliwe, przełoży zabieg na inny termin bądź podejmie decyzję o rezygnacji z niego.

Jakie efekty daje użycie lasera Light Sheer Duet?

Usuwanie owłosienia to proces. Jednak dzięki użyciu tego lasera nie będzie tak długotrwały, jak w przypadku innych urządzeń. Już po pierwszym zabiegu można zobaczyć efekt w postaci około 30% usuniętych włosków (zależne jest to od obszaru depilacji). Liczba zabiegów potrzebnych do trwałego usunięcia wszystkich włosów jest zależna od wielu czynników, chociażby od koloru włosa i tego, jak jest on silny. To, ile zabiegów będzie potrzebowała dana osoba, ustali lekarz po obejrzeniu włosa, skóry oraz po przeprowadzonym wywiadzie.

Obecnie, nie trzeba się już bać zabiegów laserowych. Urządzenie takie jak Light Sheer Duet zapewnia uczucie chłodzenia, co działa na skórę kojąco. Poza tym pracuje szybko i efektownie. U większości osób nie występują żadne powikłania związane z zabiegiem. Jedyne, co może się zdarzyć, to delikatne podrażnienia, które znikają po kilku dniach. W dzisiejszych czasach, które określić można jako zabiegane warto ułatwić sobie codzienną pielęgnację i usunąć z niej konieczność depilacji tradycyjnymi metodami, które dają efekt na dzień bądź dwa. Jedyną metodą na trwałe usunięcie owłosienia jest laser. Warto wybrać Light Sheer, którym zabieg wykonać można w gabinecie kosmetycznym Beauty4ever.

Artykuł powstał w oparciu o treści ze strony salonu kosmetycznego Beauty4Ever.

Pozdrawiam! :)

8 komentarzy:

 1. Ja cały czas o tym myslę i bark czasu stale mnie odciaga od tego

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam za dużego problemu z owłosieniem, golę nogi od lat, nawet nie pamiętam od ilu, tratuję to jak poranną toaletę. O laserze póki co nie myślę...pozdrawiam Dorotko serdecznie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja używam depilatora, dzięki czemu też są mało widoczne :) Pozazdrościć braku problemu, to zmora wielu osób :)

   Usuń
 3. Ach to niechciane owłosienie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Na szczęście nie muszę z tego korzystać,nie mam zbyt dużego owłosienia,maszynka dobrze sobie radzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Taki zabieg zapewne usuwa włoski na zdecydowanie dłużej. Ja na razie, nie korzystam z takich zabiegów

  OdpowiedzUsuń
 6. Są jednak osoby, którym nadmierne owłosienie spędza sen z powiek, a depilacja laserowa rozwiązuje ten problem. Bardzo polecam.

  OdpowiedzUsuń

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA