1 sierpnia 2018

Co zrobić, by nie przeholować z wyborem biżuterii?

 
        
      Na pewno jest to oczywiste, ze kobiety mają dzisiaj tendencję do chętnego zdobienia się biżuterią. I jest to oczywiście świetna sprawa jednocześnie też gdy przyjrzeć się z bliska niektórym stylizacjom, będziemy w stanie konkretnie zauważyć, że nie zawsze biżuteria jest dobrana w sposób konkretny i taki, jak to być powinno. To znaczy, mamy dzisiaj też tendencję do łączenia totalnie niepasujących od siebie elementów, w związku z tym trzeba sobie powiedzieć bardzo jasno, że tutaj będziemy mówili o bardzo sensownie zorganizowanych opcjach, których przestrzeganie będzie mogło naprawdę świetnie się sprawdzić.

Pierwsza rzecz – dopasowanie do budowy

Na pewno trzeba tutaj powiedzieć sobie jasno, że typ budowy ciała jest ważny, gdy mowa o biżuterii. Czyli, trzeba tak dobierać elementy, by było spójnie z sylwetką. Tym samym, jeśli na przykład masz drobniejszą budowę ciała, długie naszyjniki trzeba będzie sobie podarować, bo mogą trochę jeszcze ujmować Ci postury. Z drugiej strony, panie o większej posturze też powinny odpuścić sobie korale, drobne opcje. To może się po prostu objawiać komicznie. Warto też pamiętać, że nawet bransoletki mają znaczenie. Jeśli ramiona są smukłe, idealnie połączą się z bransoletkami drobnymi – przy bardziej barczystej budowie będzie idealnie z grubymi bransoletami.

W kolczykach ci do twarzy

Czyli dopasuj je w taki sposób, żeby można było rzeczywiście ogarnąć wszystko dobrze. Czyli – kształt kolczyków nie może być taki sam jak kształt Twojej twarzy. Jeśli twarz jest okrągła, odpadają klipsy i kulista budowa, bo będzie to powodowało bardzo duży misz-masz. Przy kolczykach wiszących efektem jest wysmuklenie twarzy. Warto ogólnie przyjrzeć się takim wskazówkom, aby przy doborze biżuterii nie powielić absolutnie żadnego faux pas. Warto przyjrzeć się temu wszystkiemu i zacząć stosować bardzo konkretnie takie elementy, będziemy mogli sobie naprawdę szybko odpowiedzieć na pytanie jaka konkretnie biżuteria będzie dla nas idealnym dopasowaniem do konkretnych elementów.

Biżuterię dobieraj zawsze w mądry sposób

Jest dzisiaj wiele, bardzo wiele kontekstów, gdzie można popełnić naprawdę niemałe faux pas, jeśli chodzi o biżuterię i dobieranie jej. Tak naprawdę mamy do czynienia z bardzo ciekawymi opcjami, które będą mogły się przełożyć na bardzo, ale to bardzo dobre rzeczy. Tym niemniej, trzeba sobie powiedzieć jasno, że nie wszystko co się nam podoba, będzie rzeczywiście się dobrze sprawdzało i będzie sprawiało takie opcje, gdzie będziemy przecież musieli sobie powiedzieć że trzeba naprawdę z dokładnością i konkretnym podejściem przyjrzeć się temu, co mamy do zaoferowania. A wiadomo przecież jednak, że tutaj faktycznie trzeba się konkretnie przełożyć na bardzo dobry rezultat. Taka prawda, nie ma wątpliwości co do faktu, że możemy tutaj mówić o bardzo, ale to bardzo konkretnych elementach, będących idealnie odpowiadającymi naszym konkretnym czynnikom. Tutaj trzeba w konkretny sposób powiedzieć – to nie jest tak, że mamy do czynienia z bardzo wieloma czynnikami. Ale trzeba wiedzieć jedno.

Artykuł został przygotowany wraz z serwisem www.zlotalinia.com. Biżuteria to pasja nas wszystkich.

8 komentarzy:

 1. Z biżuterii noszę jedynie moje kolczyki perełki-wkrętki, które dostałam na Komunię. Są tak delikatne, że się w ogóle nie przejmuję czy pasują, czy nie. Ważne, że czuję się w nich najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie, że masz swoje ulubione kolczyki. Ja mam pecha, bo zawsze mi się któryś zgubi :(

   Usuń
 2. chyba nie mam z tym problemu ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nigdy nie przejmowałam się takimi rzeczami :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są jednak ludzie, którzy zwracają na to uwagę :p

   Usuń
 4. Ja to jestem mistrzem gubienia kolczyków😁. Biżuteria bardzo bardzo mi się podoba na kimś Ale sama na co dzień noszę tylko obrączkę i kolczyki. Lubię też bransoletki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam bizuterie :)

  OdpowiedzUsuń

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawisz ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu 😄

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA