Jak oswoić panterkę
Chociaż jeszcze do niedawna panterka często kojarzyła się z kiczem, to przez ostatnie sezony wzór ten znów stał się hitem światowych trendów. Chociaż niełatwo jest przystroić się w panterkę, żeby nie wyglądać tandetnie, to już odpowiednie zestawienie kolorów, elementów stylizacji może sprawić, że wzór ten będzie wyglądał bezpiecznie. Jeśli jednak mamy obawy przed kiczowatym wyglądem, to możemy zacząć od dodatków. Czy nie można dopasować czegoś odwrotnie, na przykład stylizacji do butów? Czy ktoś przyzna się do tego?
Może to być szal czy apaszka, jakiś dodatek we włosach, torebka lub niewielki element na niej, świetnie będą wyglądały leopard print shoes, gdzie panterka zajmuje całą powierzchnię butów lub niewielką jej część. Duże bogactwo butów z panterką oferuje sklep Fsjshoes, gdzie można dobrać buty do większości stylizacji i na każdą porę roku. Ze względu na różny rodzaj obuwia, trudno mi było ograniczyć ilość wypożyczonych ze sklepu zdjęć, dlatego tym razem zaszalałam z ich ilością.
Zacznijmy od obecnie trwającej zimy, chociaż tej pory roku raczej nie przypomina.
Zacznijmy od obecnie trwającej zimy, chociaż tej pory roku raczej nie przypomina.
Z panterką pięknie będą wyglądały białe kozaczki. Myślicie, że to podwójna dawka kiczu? Chociaż są różne zdania na ten temat, mi się podobat zestawienie.
Ale można i tak...
Coś wygodniejszego dla mnie nie tylko najmłodszych dziewczynek...
I na koniec coś wygodnego, do codziennego biegania na gorące dni...
Wybór obuwia z panterką jest przeogromny, każdy może wybrać coś dla siebie. Lubisz panterkę? Wybrałaś coś dla siebie?
Pozdrawiam serdecznie 🙂❤️🍀
Przyznam szczerze że nigdy nie nosiłam ubrań w panterkę i raczej mnie do tego nie ciągnie. 😊
OdpowiedzUsuńA ja wręcz przeciwnie, bardzo podoba mi się ten wzór. Szanuję jednak Twoje upodobania, każdy lubi co innego :)
UsuńJakoś nie przedam za tym wzorem. Prędzej podoba mi się motyw panterki u kogoś, sama źle się w nim czuję.
OdpowiedzUsuńSzkoda, ale szanuję Twój wybór :)
UsuńLubię, ale buty na mojej stopie nie przemawiają :)
OdpowiedzUsuńSzkoda bo fajnie wyglądają, ale to Ty masz się dobrze w nich czuć :)
UsuńW odpowiednim zestawieniu, wygląda super :)
OdpowiedzUsuńTeż tak uważam :)
UsuńMasz racje trzeba z nią uważać by wyglądać modnie a nie kiczowato .
OdpowiedzUsuńNo właśnie, wszystko może źle wyglądać, kiedy jest nieodpowiednio zestawione :)
Usuńuwielbiam panterkę :)
OdpowiedzUsuńBardzo się cieszę, ja też :)
UsuńNie do końca przemawia do mnie ten wzór.
OdpowiedzUsuńSzkoda, ale rozumiem i szanuję Twój wybór :)
UsuńDrapieznie hihihi ale sandalki w panterke dlaczegoby nie ;)
OdpowiedzUsuńWedług mnie to jest bardziej zabawnie jak drapieżnie, ale zależy jak kto się w tym czuje ;)
UsuńMam jedną bluzkę w panterkę oraz apaszkę i na tym poprzestałam, jednak widzę, że panterka na butach to naprawdę świetny pomysł. Od kiedy zamieszkałam na wsi, prawie nie potrzebuje nowych butów, przez dawno nie byłam na zakupach. Ale jeszcze w pierwszym półroczu ubiegłego roku, w sklepach obuwniczych taki wzór się nie wyróżniał. W każdym razie - buty cudne!
OdpowiedzUsuńNa wsi życie jest bardziej proste, pamiętam jak tam jeździłam, miło to wszystko wspominam:) Wzór jak każdy inny, lubię go w dodatkach ;)
UsuńSome of the styles are nice, but I don't like the pattern
OdpowiedzUsuńIt is a pity that you do not like it, a small accent will not hurt, but I respect your choice :)
UsuńTe czarne, gdzie panterka jest delikatniejszym akcentem, jeszcze jako tako wyglądają. Do mnie jednak ten wzór zupełnie nie przemawia :)
OdpowiedzUsuńRozumiem i szanuję Twój wybór. W dodatkach. Dobrze skomponowana z resztą garderoby nawet fajnie wygląda, ja na przykład lubię takie akcenty :)
UsuńChoć specjalną fanką nie jestem ale mam i noszę. Już dawno panterka przestała być kiczem / odpowiednio zestawiona/. Co do butów to coś bym wybrała, drugie od końca, klapki na szpilce, są piękne... serdecznie pozdrawiam...
OdpowiedzUsuńOczywiście że dobrze skomponowana kiczem nie jest. Sama lubię nosić, choćby w dodatkach :) Serdecznie pozdrawiam Basiu :)
UsuńOsobiscie bardzo lubie ten wzor i nie uwazam go za kiczowaty. Mam troche panterkowych ubran 😊
OdpowiedzUsuńTeż lubię i wcale tak nie uważam, ale na czyjś gust wpływu nie mamy 😉
UsuńJa akurat nie jestem fanką takich wzrorów. Wolę jednobarwne buty czy ubrania ;)
OdpowiedzUsuńSzkoda, ale rozumiem, nic na siłę ;) Ja za to uwielbiam :)
Usuńja mam zawsze jakiś sentyment do panterki :D bardzo lubię ten wzór :)
OdpowiedzUsuńI fajnie, uważam że to świetny wzór na ożywienie, dodanie charakteru stylizacji :)
UsuńJa w panterke nic nie mialam, ale buty podobaja mis ie z tym motywem, byly by ciekawym urozmaiceniem stylizacji do garniturów lub bardziej spokojnych stylizacji:D lubie takie dzikie akcenty!:D
OdpowiedzUsuńTeż je uwielbiam, dodadzą charakteru każdej stylizacji, mi się ten wzór podoba :)
UsuńNigdy nie podobała mi się panterka, ale raz nie miałam ubrań na imprezę i koleżanka dała mi swoją koszulkę z delikatną panterką i wzór ten prezentował się na mnie zaskakująco dobrze :D Obecnie uważam, że w małych ilościach panterka może być ;)
OdpowiedzUsuńWarto się czasami przełamać i spróbować czegoś innego. Wiadomo że w nadmiarze nic nie wygląda dobrze, ale w odpowiednich proporcjach doda smaku ;)
UsuńPanterka jest fajna, ale nie w nadmiarze.
OdpowiedzUsuńPanterka to motyw ponadczasowy :)
OdpowiedzUsuńJa obawiam się tu nadmiaru panterki ;) Łatwo niestety przegiąć
OdpowiedzUsuń