Plakaty nie tylko do kuchni

 

              Tak samo jak upiększany siebie, tak samo lubię upiększać ściany mojego mieszkania. Lubię żywe jasne kolory, ale też spokojną grafikę. Ciekawe plakaty, które udekorują moją kuchnię, a może i jeden pokój znalazłam na stronie Wydruki dla domu, gdzie można znaleźć dużo fajnych inspiracji do każdego pomieszczenia.


Nasze samopoczucie zależy też od naszego otoczenia, a dekoracje na moich ścianach zawsze jakoś spychane były na plan dalszy. Mam nadzieję, że te dwa plakaty zmotywują mnie do wybrania odpowiednich ramek, na które nie mogłam się zdecydować, a też czeka mnie jeszcze odnowienie moich ścian. 


Wybierając plakaty do swojej kuchni, wybrałam dwa kwadratowe o różnej tematyce. Jeden w spokojnej czarno-białej tonacji, drugi w żywszych kolorach. Plakaty te można dostosować do indywidualnych wymiarów, ja wybrałam rozmiar 40 x 40 cm. Celowo nie wybierałam też plakatów o tematyce jedzeniowej, żeby sobie nie napędzać apetytu. 


Za to sentencja na temat kawy nie doda mi zbędnych kalorii, bo i tak uczę się pić kawę bez cukru. Co najwyżej może z lekka zatrząść po dostarczeniu jej nadmiaru. Bo przecież tyle rzeczy jest do zrobienia! 😀


Akwarelowe flamingi natomiast, ożywiają nastrój swoją temperaturą barw, co mnie trochę pobudzi do życia jak i każdą niedospaną istotę. Mimo że lubię jasne kolory, doszłam do wniosku, że kolorystyka mojego mieszkania choć lubiana przeze mnie, jest nieco nudna na dłuższą metę. Najwyższy czas ożywić moje otoczenie żywymi kolorami. 


Plakaty do kuchni przedstawiają cały ogrom przeróżnych inspiracji, które można wykorzystać według własnych upodobań. Co prawda, kawę oraz inne posiłki spożywam w pokoju,  ponieważ nie zmieszczę krzeseł w kuchni, ale często ją odwiedzam, choćby żeby coś przygotować do jedzenia czy posprzątać. Wydruki do kuchni przedstawiają nie tylko produkty żywieniowe, obrazy potraw czy zioła, ale także dużo innych ciekawych inspiracji, które można dopasować nie tylko według upodobań estetycznych, ale także dostosować do indywidualnych wymiarów. Lubicie plakaty na ścianach?

Miłego weekendu! 🙂

Komentarze

 1. Przekonują mnie takie motywy na obrazkach zawieszonych w kuchni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te flamingi są słodkie. Idealny dodatek do zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kawa super! Ja mam w kuchni taką tabliczkę: drink coffee, do stupid stuff faster with more energy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie plakaty potrafią bardzo fajnie udekorować pomieszczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Flamingi świetne, zresztą ja akurat bardzo lubię takie dekoracje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo bym chciała mieć w kuchni plakaty z kawą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładnie prezentują się takie plakaty :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Flamingi są piękne;) Dobrze dobrane plakaty potrafią naprawdę fajnie udekorować wnętrze:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Flamingi cudne, haseł nie lubię, ale warto zmieniać sobie obrazki i plakaty, wprowadzać nawet małe zmiany do naszego mieszkania.

  OdpowiedzUsuń
 10. FLamingi są super. Muszę spróbować takie namalować :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.