Jak minął maj 2022


            Minął jeden z najpiękniejszych miesięcy, czas zapisać miłe wspomnienia. Pogoda nam dopisała, chociaż pod koniec zrobiła się trochę kapryśna. Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że miesiąc maj był udany, niektóre daty szczególnie zapamiętane. 


W maju zakwitły bzy i konwalie, oraz inne piękne kwiaty, których zapach uwielbiam. Koty też polubiły te dary natury, bo są gośćmi w domu. Wchodzą i wychodzą, mogłyby się też nauczyć obsługiwać domofon. Mało tego, że sobie wychodzą, to jeszcze wyprowadzają mnie na spacer. Samej na spacerze nigdy nie jest tak ciekawie, szkoda, że nie potrafię wspinać się po drzewach.Na początku maja moja najstarsza wnuczka zdawała maturę, wierzę że zdała i dostanie się na wymarzone studia. 

Moja młodsza córka Ania zdecydowała się wyjść za mąż. Ślub choć skromny, był piękny i pełen wzruszeń, cieszę się, że odnalazła swoje szczęście 💞 Skromne, ale jakże urocze przyjęcie odbyło się w przepięknym miejscu Wrocławia, czyli na Starówce. Obsługiwali nas sami panowie, którzy zanim pomyśleliśmy, odgadywali nasze życzenia. Polecam restaurację CK 😍Nie zabrakło też prezentów na Dzień Matki, ani miłych "darów niebios" ze współprac, kupiłam też sobie trochę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i kolczyki Artelioni, w których byłam na ślubie Ani. Wygrałam na Instagramie kolejną część książki "Za kuchennymi drzwiami" Katarzyny Majgier, co było przemiłą niespodzianką, bo marzyłam o jej przeczytaniu. Teraz czas kupić kolejną część. Dostałam też prezenty z okazji Dnia Matki.Zawsze cieszy mnie biżuteria, ucieszyły mnie też tureckie kolczyki ze sklepu Ottomania. Nie oglądam tureckich seriali, ale ich biżuteria gra w serialu "Wspaniałe stulecie". Filmik świeży, ciągle mam opory, mnóstwo czasu mnie to kosztuje, ale czas się w końcu nauczyć 😉

Więcej zdjęć i filmików znajdziecie na moim Instagramie, gdzie serdecznie zapraszam. Tym miłym akcentem skończył się mój maj, jeden z najpiękniejszych miesięcy. Co dobrego działo się u Was?

Udanego czerwca! ☀️

Komentarze

 1. Mój maj był pełen wrażeń. ;) Widzę u Ciebie dużo zdjęć pięknych kwiatów. <3 Gratuluję odwagi do nagrania filmiku. Pierwsze koty za płoty. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Tu nie potrzeba odwagi a czasu, żeby nabyć doświadczenia :D

   Usuń
 2. Świetnie, że próbujesz czegoś dla siebie nowego kochana. Warto się rozwijać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sporo się u Ciebie wspaniałego działo w maju :D Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodziny, trzymam mocno kciuki za wnuczkę, sama to przeżywałam rok temu, ale wszystko się dobrze ułożyło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to koty nie potrafią?
  Chyba cię oszukują? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam fajny miesiąc, ja nawet nie wiem, kiedy przeleciał ech...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również nazywam maj najpiękniejszym miesiącem w roku. Widzę u Ciebie doniosłe uroczystości rodzinne. Ślub i matura to najważniejsze wydarzenia w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale ślicznie wyglądasz w tych kolczykach <3 A córce życzę samych wspaniałych chwil z mężem :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny był Twój maj, pozostaje mi tylko życzyć Ci, żeby czerwiec nie był gorszy. Niech również i teraz nie zabraknie wyjątkowych chwil i wygranych w konkursie. Ale jak to koty nie potrafią obsługiwać domofonu? Może postrasz ich schroniskiem :). Pięknego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie maj to otwarcie sezonu balkonowego. Zawsze doceniałam swój balkon, a w czasie pandemii szczególnie. To najlepsza letnia czytelnia :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Sporo się u Ciebie działo :) Mnie jak zwykle maj przeleciał przez palce. Pogoda w weekendy nie zachęcała do wycieczek, ale teraz nadrabiamy zaległości ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego Najlepszego dla Córy a nowej drodze życia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ciekawy był Twój maj. Gratulacje i wszystkiego dobrego dla córki Ani. Mój maj też w tym roku był wyjątkowy i zdecydowanie inny niż w poprzednich latach, ale to już na pewno wiesz :) Dziękuję za życzenia dla mnie i córeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Pięknie i bardzo kwiatowo u Ciebie Dorotko :). Ja kocham te kwiatowe, majowe klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pięknie u Ciebie, bardzo kwiatowo :). Ja kocham takie kwiatowe klimaty, maj to piękny miesiąc!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.