Aqua XL Ink Liner Make Up For Everer


      Upał mnie zabija, ale to nie znaczy, że nie pomaluję sobie oka.   Od kiedy zaczęłam stosować eyelinery, nie lubię się z nimi rozstawać. Nic tak nie dodaje spojrzeniu wyrazu jak właśnie eyeliner. Aqua XL Ink Liner Make Up For Ever  przyszedł już dawno od Agaty, ale zanim zaczęłam go na dobre używać trochę musiał odczekać.

Pielęgnacja twarzy z Pixi Beauty


               Najważniejsze egzaminy już są za mną, więc mogę od nowa uaktywnić się na blogu. O wyniki nie pytajcie, będą dopiero na końcu sierpnia. Liczę, że jest zdany, chociaż miło by było nie zepsuć sobie tak znakomitej średniej. Na razie jednak mam dość stresu w życiu codziennym, dlatego wolę się tym nie przejmować.

Miesiąc temu przyszła do mnie kolejna paczka kosmetyków od Pixi Beauty, brytyjskiej marki, która mnie rozpieszcza. Produkty te w większości są uwielbiane przez moją skórę. Co tym razem przyszło? nowego?

Odżywka do włosów farbowanych Blooming Colour Love Beauty and Planet


     Nie zawsze pozwalam się skusić nowościom, ale kiedy zobaczyłam u córki kolejny zestaw kosmetyków do włosów Love Beauty and Planet, powiedziałam sobie, że czas najwyższy je w końcu wypróbować. Skusiłam się tym bardziej, kiedy zobaczyłam, że opakowanie uśmiecha się do mnie różami, a jak wiecie, uwielbiam wszystko co jest różane.   Seria Blooming Colour Love Beauty&Colour jest skierowana do włosów farbowanych, których jeszcze na pół długości włosów mi zostało. Nie znaczy to jednak, że reszcie moich włosów może się nie sprawdzić. Promocje są do wypróbowania nowości najlepszą okazją. 

Wakacyjny niezbędnik letniej kosmetyczki


             Nie ma co ukrywać, lato rozgościło się już na dobre, wynikiem czego używamy ograniczoną ilość kosmetyków. Mimo ograniczeń w mojej letniej kosmetyczce nie może zabraknąć najważniejszej piątki.

Co polubiłam w maju 2019


       Słoneczna pogoda nam dopisuje, po statystykach widać, że większość z nas korzysta z uroków słońca, natomiast moją niską frekwencję tłumaczą egzaminy. Przypomnę tylko ulubieńców maja i znów znikam, bo jutro kolejny egzamin. Tym razem przypominam sobie anatomię. Zapraszam...

Majowe pożegnania 2019


Minął najpiękniejszy miesiąc w roku, razem z nim skończyło się mnóstwo kosmetyków, także tych najbardziej ulubionych. Czas posprzątać co nieco i napisać o nich. Zapraszam...

Nuxuriance Gold Nuxe. Nakarm na noc swoją skórę


        Idąc spać, nie lubię być głodna. Chociaż lekka kolacja zawsze musi być. Nie zapominam też nakarmić swojej skóry odżywczym kremem na noc. Samo nawilżanie nie zawsze wystarczy, zwłaszcza kiedy skóra jest sucha i dojrzała. Minął już miesiąc, od kiedy przy wieczornej pielęgnacji towarzyszy mi ulubiony Odżywczy Balsam na noc Nuxuriance Gold Nuxe, po którym już widzę efekty, dlatego też przychodzę napisać o nim co nieco napisać, bo krem jest warty polecenia. Zapraszam...

Prezent Marzeń niesamowitym przeżyciem


           Wszyscy lubimy prezenty, a okazja do nich może być każda. Brak okazji też bywa dobrą okazją,ważne żeby zobaczyć ten uśmiech na twarzy, wyraz radości. Często bardziej lubimy je dawać niż dostawać, chociaż dostawanie prezentów też jest przyjemne. Czasem pomysły się wyczerpują, bywają przewidywalne. Co zrobić jeśli pomysły się wyczerpały, kiedy chcemy podarować coś oryginalnego? Mamy jeszcze sklep Prezent Marzeń, gdzie zamiast rzeczy zmaterializowanych znajdzie się prezent w postaci niezwykłych przeżyć.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.