Styczeń pełen niespodzianek

 
 

           Mamy w końcu styczeń i co mnie bardzo cieszy, coraz bliżej wiosnę. Nie wiem jeszcze, jaka czeka mnie wiosna, takiego stycznia też się nie spodziewałam. 

Styczniowi ulubieńcy

 

            Niedawno cieszyliśmy się świętami, a już mamy koniec stycznia, to zanim wybiorę się kolejny raz do szpitala, pokażę Wam swoich ulubieńców. Nie było ich dużo, tak samo wpis będzie krótki. 

Krem pod oczy z awokado, Kiehls


                  Kremy pod oczy są bardzo ważne w pielęgnacji twarzy, tym bardziej, że skóra w tym miejscu jest dużo bardziej cienka i delikatna. Nie zamierzam z nich rezygnować, nawet jeśli ktoś powie, że jest inaczej. Krem pod oczy z awokado Kiehls towarzyszy mi codziennie od ponad miesiąca, nietrudno zauważyć, że jest moim ulubionym. 

Ulubieńcy roku 2022, ciąg dalszy


               Niedawno pokazałam całe bogactwo kosmetycznych ulubieńców, ale było też dużo innych, o tych opowiem w dzisiejszym poście. Zapraszam. 

Uroda i zdrowy sen z Natu Care

 

          Dbanie o urodę, to nie tylko kosmetyki czy zabiegi kosmetologii. Oprócz regularnego stosowania kosmetyków oraz dobroci wszelkich zabiegów należy również dbać o wartościowe żywienie, a także zachowanie życiowej równowagi. Niestety, bardzo często bywają ograniczenia w diecie. Z różnych względów musimy unikać pewnych pokarmów, występuje sezonowy brak pewnych produktów, co powoduje niedobór pewnych witamin, witamin z grupy B oraz żelaza. Często też dotykają nas problemy, które spędzają sen z powiek, przemęczenie, dzięki czemu też chętnie sięgamy po różne suplementy. Nie wszystkim suplementom można ufać bezgranicznie, bo nie wszystkie są przyswajalne przez organizm, natomiast na pewno warto poznać suplementy Natu Care, które są nie tylko łatwo przyswajalne, ale też nie zawierają szkodliwych składników.

Naturalna i wegańska pielęgnacja twarzy z Manu Natu


                 Ostatnio coraz częściej czytamy na temat kosmetyków z olejem konopnym. Są one pełne zalet, sprawdzają się nie tylko w pielęgnacji skóry, ale także w przypadku chorób skórnych. Od początku grudnia towarzyszy mi seria kosmetyków wegańskich Manu Natu. Jest to tonik, serum i krem, które bardzo polubiłam. 

Czas na relaks


               Czas dla siebie jest tak samo ważny jak poświęcanie go innym, nawet ważniejszy, bo zmęczone niewiele jesteśmy w stanie zrobić. Na nic jest robienie z siebie cierpiętnicy, kiedy nie szanujemy swoich potrzeb. Chwile relaksu są  tak samo ważne jak inne czynności, nawet kiedy cała lista zadań leży i czeka. 

Kosmetyczne hity 2022


                 Mamy już nowy rok, nadszedł więc czas na przedstawienie swoich ulubieńców. Muszę przyznać, że obfitości nie zabrakło, i wierzę, że ten rok będzie jeszcze lepszy. Na początek przedstawię swoje hity kosmetyczne. 

Noworoczny alfabet

 

             Skończył się nam ten stary rok, wypadałoby go jakoś podsumować, ale dziś mam wątpliwą wenę na podsumowanie roku, za dużo wokół się dzieje. Dla odmiany będzie dziś noworoczny alfabet. 

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.