Maj w zdjęciach

 

          Dzisiejszy dzień jest pod znakiem szykowania się do szpitala, dlatego ten wpis też będzie luźny, bez żadnych recenzji. 

Peeling wygładzający do dłoni i paznokci z olejkami Miya Cosmetics HAND.lab


             Dłonie to nasza wizytówka, zdradzają naszą metrykę, dlatego warto o nie dbać. Mając zwierzęta w domu, trzeba te dłonie myć bardzo często, dlatego nigdy nie może zabraknąć dobrego kremu do rąk. Kiedy czuję, że moje dłonie są już szorstkie, zaczynają haczyć rajstopy, chętnie stosuję peeling. Wygładzający peeling do dłoni i paznokci Miya Cosmetics HAND.Lab ku swojej radości znalazłam w pudełku Pure Beauty Fantastycznie

Dlaczego nie widzisz swojego komentarza na moim blogu


          Takie pytanie zdarza się sporadycznie, ale ponieważ nie wszystkie komentarze tu trafiają, przynajmniej nie od razu, już Wam przypominam. Post ten napisałam już dawno, ale ciągle jest aktualny.

Nowości w mojej pielęgnacji twarzy Basic Lab


              Jak wiecie, uwielbiam kosmetyki Basic Lab, dlatego jak tylko widzę jakiś konkurs na profilu instagramowym tej marki, od razu biorę udział.  Czasami mam szczęście wygrać jakiś konkurs, tym razem też je miałam i wygrałam bardzo bogaty zestaw. Od razu po jego otrzymaniu zabrałam się do testowania. 

Podkład rozświetlający najbardziej ulubiony Armani Luminous Silk Foundation


          Makijaż towarzyszy mi każdego dnia, dlatego dbam o to, by każdy stosowany przeze mnie produkt był nie tylko przyjemny i komfortowy podczas jego nakładania, ale również nie stanowił problemu dla mojej suchej i wrażliwej skóry. 
W poszukiwaniu podkładu idealnego trafiłam na mnóstwo perełek, natomiast najnowszym i najbardziej lubianym jest Podklad rozświetlający Luminous Silk Foundation Giorgio Armani

Resort SPA Fiji Balsam odżywczy Dr Irena Eris


            Nie ma nic bardziej przyjemnego w pielęgnacji skóry czy włosów niż urzekająco pachnące kosmetyki, które  dodatkowo spełniają swoje zadanie. Odżywczy balsam nektar do ciała Fiji Dr Irena Eris Resort SPA już kiedyś mi towarzyszył, ku swojej radości ujrzałam go ponownie w poprzednim pudełku Pure Beauty

Ulubieńcy ostatnich tygodni


            Przez ostatnie tygodnie musiałam trochę zwolnić ze względów zdrowotnych, ale od czasu do czasu będzie coś nowego. Dziś przychodzę z ulubieńcami.

Żeby dieta nie szkodziła, czyli czego unikać przy różnych schorzeniach


                 Dbając o piękną sylwetkę staramy jej się dostarczyć jak najwięcej składników odżywczych, witamin i mikroelementów, wykluczając z diety to co jej nie służy. Wszystko jest proste, jeśli jesteśmy zdrowi. Gorzej, jeśli cierpimy na różne dolegliwości. Myśląc, że dana potrawa jest bardzo zdrowa, opychamy się nią do woli napędzając sobie dodatkowe cierpienie. Niewiedza doprowadza nas do ślepego zaułku, a można tego uniknąć.  Dziś dam Wam kilka wskazówek, jak nie zrobić sobie dietą niedźwiedziej przysługi, czego unikać kiedy cierpimy na pewne choroby. Zapraszam. 

Kwietniowe zużycia

 

          Po kwietniu zostały wspomnienia, po niektórych kosmetykach tak samo, czyli jak widać, nadszedł czas na projekt "Denko".

Sattva Ayurveda Naturalna i aromatyczna pielęgnacja ciała


           Markę kosmetyków indyjskich Sattva kojarzyłam wcześniej  z kosmetykami do włosów. Od miesiąca miałam okazję poznać również kosmetyki do twarzy, ciała oraz perfumy tej marki. Niewiele zostało tych produktów, dlatego nadszedł najwyższy czas, żeby podzielić się swoimi wrażeniami. 

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.