Ulubieńcy lutego 2022


              Mimo, że luty nie był dla mnie zbyt łaskawy, bo znaczną jego część odchorowałam, napięcie psychiczne z powodu wojny nie opuszcza, to nie zabrakło też trochę przyjemności. Będę nadal pisała o przyjemnościach i kosmetykach, bo sama też szukam takich treści. 

Kosmetyczne porządki - luty 2022


                 Luty się kończy a ja nie lubię tłoku ani zalegających śmieci, dlatego już pokazuję, co zużyłam. Nie ma tego dużo, ale też nie chce mi się zostawiać na kolejny miesiąc. 

Podaruj sobie trochę słońca z Sunright Insta Glow Nu Skin


                       Mimo tych niespokojnych chwil postanowiłam nie karmić się cały ten czas złymi wiadomościami, bo to wcale nie jest dobre dla zdrowia. Chociaż na długo nie odzyskam komfortu psychicznego, to jednak chwile przyjemności się należą i mimo wszystko staram się je sobie zapewnić. Lubię mieć zadbaną skórę, a jeszcze lepiej, kiedy nie brakuje jej złocistego blasku, podobnie jak w czasie wakacji. Nie przepadam za stosowaniem samoopalaczy, bo rzadko kiedy spełniają one moje wymagania, dlatego rzadko kieruję wzrok w ich stronę, no chyba że trafi do mnie jakiś wyjątkowy jak na przykład Sunright Insta Glow Nu Skin, który podesłała mi moja blogowa koleżanka Marzena z bloga Babooshka Style, którą miałam okazję poznać osobiście, znamy się prawie od początku istnienia mojego bloga. 

Zabieg liftingu urządzeniem Garett Beauty Sonic Scrub


              Jakiś czas temu przedstawiłam Wam  swoje nowe urządzenie do wykonywania zabiegów w zaciszu domowym przy pomocy niewielkiego, ale wielofunkcyjnego urządzenia Garett Beauty Sonic ScrubOprócz czynności peelingu kawitacyjnego, którego to zabieg opisałam już wcześniej, urządzenie to służy nam również innymi funkcjami jak lifting, jonoforeza dodatnia i jonoforeza ujemna. Dziś chciałabym przedstawić Wam zabieg liftingu

Pielęgnacja twarzy z Nuxuriance Ultra Nuxe

 

            Chociaż wiem, że lat młodości nic już nie przywróci, to pielęgnacja twarzy jest dla mnie bardzo ważna i lubię kiedy widzę tego efekty. Ważny jest dla mnie nie tylko skład kosmetyków, których regularnie używam, komfort użytkowania, bardzo ważna jest też zaawansowana technologia podczas ich produkcji, bo wtedy wiem, że mogę więcej od nich również oczekiwać. Fanką kosmetyków Nuxe jestem od bardzo dawna, jednak pielęgnacja twarzy Nuxuriance Ultra Nuxe trafiła do mnie całkiem przypadkowo i niespodziewanie, co mnie absolutnie nie zmartwiło, bo i tak chciałam je wypróbować na swojej skórze.

Młodość skóry w ampułce Yasumi

 

          Żeby jeszcze lepiej zadbać o swoją skórę, lubię dopieścic ja witaminami. Moja skóra ma już dość bogatą historię. Znając jej potrzeby, wybrałam Ampułkę z witaminą C Yasumi. 

Kiedy choroba zwala z nóg, nic nie jest ważne


                 Trochę sobie odpuściłam blog, choć pozwoliłam sobie odświeżyć niektóre posty. Ale nie czuję wyrzutów sumienia, bo kiedy choroba zwali z nóg, nic już nie jest ważne. 

Dieta, a nieznośne bóle brzucha


        Dziś przychodzę do Was z postem niekosmetycznym, ale jakże ważnym w naszym zdrowiu, urodzie i życiu codziennym. Oprócz dni, kiedy olśniewamy urodą, zdarzają się też takie, kiedy nie chce nam się wychodzić z domu. Pewne dolegliwości potrafią nam zepsuć nawet najpiękniejszy dzień! Dziś będzie kilka porad, jak uniknąć przykrych dolegliwości związanym z bólem brzucha, zapraszam. :)

Owocowy mus do ciała Red Currant Organique             Dawno nie było u mnie nic nowego do pielęgnacji ciała, już to nadrabiam. Bez balsamu tak jak bez kremu do twarzy nie wyobrażam sobie życia, musi być, bo inaczej moja skóra wysycha na wiór.  Tym razem jest to mus do ciała Red Currant Organique. Dawno tej marki nie było w mojej pielęgnacji, ale już do niej wracam. Czy jestem równie zadowolona jak kiedyś?

Styczniowe wspomnienia               Czas biegnie do przodu coraz szybciej, już pierwszy miesiąc tego roku jest za nami, a przed nami zostaje już tylko oczekiwanie na wiosnę. Na pewno wiecie, że już nie mogę się jej doczekać, tematem dzisiejszym jest jednak tegoroczny styczeń.

Jakie buty powinna każda z nas posiadać w swojej garderobie, aby stworzyć modne stylizacje?


            Obuwie jest nieodłącznym elementem każdej stylizacji, dlatego my kobiety potrzebujemy ich trochę więcej, by w miarę szybko móc stworzyć wybraną stylizację. Jakie obuwie warto mieć, by długo się nie zastanawiać przed szafą?

Kosmetyczne pożegnania - Styczeń 2022


              Kolejny zimowy miesiąc już za nami, czas upływa nieubłaganie, chociaż cieszę sie, że jest coraz bliżej wiosny niż zimy. Oprócz upływającego czasu, skończyło się też kilka kosmetyków. Tym razem nie było tego dużo.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.