Eyeliner wodoodporny Perfect Slim by Super liner Loreal Paris


          Używanie eyelinera być może nie należy do najłatwiejszych czynności w wykonaniu makijażu, ale za to przynosi wiele korzyści. Pomaga wyraźnie zdefiniować kontur oczu, co sprawia, że oczy stają się bardziej wyraziste i przyciągają uwagę. Eyeliner nałożony na linii rzęs sprawia, że rzęsy wydają się gęstsze, pełniejsze, co daje bardziej intensywny oraz bardziej uwodzicielski wygląd. Mój wybór ostatnio padł na eyeliner wodoodporny Perfect Slim by Superliner L'Oreal Paris. Czy dobrze trafiłam?

Zanim pierwszy raz użyłam eyelinera Perfect Slim, musiałam zerwać z niego folię, dzięki czemu wiadomo, że nikt wcześniej go nie testował, bo wygląd opakowania jest naprawdę kuszący, jest też elegancki. Tworzywo, które tworzy oprawę jest bardzo solidne. 
Chociaż eyeliner noszony jest cały czas wraz z innymi kosmetykami w niewielkiej kosmetyczce, jego szata graficzna nadal ma się bardzo dobrze. Są minimalne zarysowania niewidoczne gołym okiem, zauważyłam je dopiero na najnowszych i to powiększonych zdjęciach. Nadal wszystkie napisy błyszczą złotym kolorem, ozdobna grafika także tkwi na swoim miejscu. Eyeliner Perfect Slim jest w formie pisaka z wygodnym aplikatorem (grubości końcówki 0,4 mm), który zapewnia narysowanie cienkiej kreski. Formuła eyelinera jest zastygająca, co pozwala cieszyć się makijażem długie godziny, natomiast, kiedy ręką poprowadzi nie w tą stronę, bardzo łatwo i bez szkód dla makijażu można to poprawić suchym patyczkiem higienicznym.


Obietnice

Przy pomocy eyelinera Perfect Slim można jednym ruchem szybko stworzyć idealną kreskę, podkreślając kształt oka, co zapewnia wyraziste i kuszące spojrzenie. Innowacyjna formuła natomiast pozwala uzyskać perfekcyjny makijaż, który wytrzyma długo w każdych warunkach.

Zalety eyelinera Perfect Slim 

 • pięknie i precyzyjnie nadaje wyrazistość kształtu oczu
 • zapewnia stylowe i intensywne linie oczu
 • zapewnia łatwe wykonanie makijażu jednym ruchem
 • wygodny aplikator w pisaku z końcówką 0,4 mm
 • ma głęboki i intensywny kolor
 • nie ściera się

Sposób aplikacji:

 1. Wstrząśnij pisak przed użyciem. 
 2. Następnie narysuj eyelinerem  kreskę na powiece delikatnym pociągnięciem. 
 3. Pozostaw do wyschnięcia.

Jaki w praktyce jest Eyeliner Perfect Slim L'Oreal Paris?Jak zauważyliście, dla swoich niebieskich tęczówek wybrałam kolor brązowy (Brown). Jest to jedyny kolor brązowy jaki można wybrać z palety kolorów tego eyelinera, na szczęście nie jest on zbyt ciepły, czego się obawiałam. 
Bardzo lubię aplikator tego eyelinera. Po miesiącu używania jest w niezmienionym stanie w przeciwności do eyelinerów poprzednich marek drogeryjnych, które używałam. Eyeliner pozwala namalować wyraźną kreskę, chociaż u mnie wykonanie jednym pociągnięciem całego makijażu oka, to trochę za dużo powiedziane. Wszystko zależy od wprawy. Oczywiście, że robię błędy, które na szczęście daje się łatwo skorygować za pomocą patyczka zakończonego wacikiem. Robię to jednak po wyschnięciu. 
Makijaż wykonany eyelinerem Perfect Slim jest trwały, nie do ruszenia przez wiele godzin, bardzo  mi się podoba ten efekt. Kreska wykonana tym eyelinerem nie osypuje się, także się nie rozmazuje, co przy skłonności łzawienia moich oczu jest bardzo ważne. Nie wywołuje też podrażnienia oka, skóry wokół oczu, nie powoduje też alergii, przynajmniej do tej pory.
Jeśli chodzi o wydajność eyelinera, okaże się po zużyciu. 

Uważam, że eyeliner Perfect Slim by Super liner L'Oreal Paris jest wart uwagi, chociaż najlepiej trafić na promocję. 

Komentarze

 1. Trwałość i to, że nie podrażnia oczu, przekonuje mnie do przekonuje mnie do zakupu tego eyelinera.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię eyelinery...jeszcz takie dobre to są zdecydowanie dla mnie. Od czasu do czasu taka krecha jak najbardziej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brazowy eyeliner jest doskonaly do codziennego makijazu.Z tej firmy jeszcze nie mialam, dobrze wiedziec ze sie u Ciebie sprawdza!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię wodoodporne produkty :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam, używam i lubię, tylko ja wybieram czarny, gdyż mam czarną oprawę oczu. Bardzo dobrze się nim rysuje

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.