Stwórz dziecku niezapomniane chwile radości, spersonalizowany film od Mikołaja


            Wymarzone prezenty są długo pamiętane, ale jeszcze bardziej cieszą te stworzone tylko dla nas, dają one wiele niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. Przed nadchodzącymi świętami w ciągu zaledwie kilku minut sprawiłam wnuczce dodatek do prezentu pod choinkę - List od Mikołaja od Elfi. Radość dziecka bezcenna.

Najpierw filmik obejrzałam ja, następnie przesłałam córce, która już była nim zachwycona. Filmik trwający około siedmiu minut obejrzeli wraz z Nikolką,  a także przyjaciółmi już razem. 


Taniec elfów, to nie jedyny film, który można wybrać na stronie Elfi. Ja miałam dylemat wybierając spośród siedmiu, ale Wy możecie wybrać inny. Nikosia była nim zachwycona. Dawno nie widziałam tak podekscytowanego dziecka. Na końcu pomachała do Mikołaja i nawet napisała kolejny list. Filmiku z Nikolą oglądającą ten film nie udało mi się tu zamieścić, pewnie jest za ciężki, ale możecie go zobaczyć na Instagramie


Stworzenie takiego filmiku jest niezwykle proste, a przesyłka bardzo szybka, bo trafia na adres mailowy w ciągu dwóch godzin! Jeśli w domu jest więcej dzieci, to żaden problem, ponieważ jest również możliwość stworzenia filmu także dla rodzeństwa.

Wystarczy kliknąć pod wybrany film, na stronie jego zakupu instrukcje przeprowadzą krok po kroku, pozwalając za pomocą odpowiednich opcji stworzyć niezapomnianą przygodę o wybranej treści.


Opcji tworzenia filmu od Mikołaja jest bardzo dużo. Można wybrać imię w odpowiedniej formie, tak jak się zwracamy do dziecka w domu, wiek, kraj, ogólne uwagi o dziecku, także jedno z kilkunastu zaleceń, które Mikołaj wypowie do dziecka. Film będzie tak skonstruowany, jakby Mikołaj tak dobrze znał nasze dziecko, jak my sami. Oprócz wybranych opcji przesyłamy również zdjęcia dziecka oraz zdjęcie listu do Mikołaja, może być też w formie obrazka, jeśli dziecko jest młodsze. Wystarczy to wszystko wyklikać, wysłać i dodatek do prezentu gotowy. Film po zakupieniu przychodzi na adres mailowy w ciągu nawet dwóch godzin, można go zapisać na nośniku, ale możemy go  również wgrać na YouTube. To Wasz wybór, kiedy dziecko ten film zobaczy, ale radość będzie niesamowita.

Na stronie Elfi ciągle coś się dzieje, rabatów nie ma końca. Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny i niezapomniany dodatek do prezentu, to warto tam zajrzeć! 


Pozdrowienia! 🙂

*Wpis powstał we współpracy z Elfi, nie wpłynęło to jednak na moją opinię.

Komentarze

 1. Świetny pomysł. Lecę na stronę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami taki film lepszy od tych wszystkich bajeranckich prezentów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, dzieci są na pewno zachwycone takim prezentem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Good idea for the childern :-D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysł na prezent dla dziecka :) Pełen magii :) Sama bym chciała taki film :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny pomysł, na pewno wiele dzieci ucieszy się po obejrzeniu takiego filmiku ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.