Pomysł na wyjątkowy, nie tylko świąteczny upominek


                     Nie tylko święta są okazją do dawania sobie nawzajem prezentów, taka okazja może być bez okazji. Każdy, nawet niedrogi prezent może sprawić przyjemność, ale ogromną radość na pewno sprawi prezent spersonalizowany. Takim prezentem może być na przykład piękny album ze zdjęciami albo coś, co zawsze będzie w zasięgu naszych oczu, na przykład kalendarz z ulubionym zdjęciem, który  przypomni wspaniałe chwile. Dwa takie kalendarze zamówiłam na stronie drukarni drukarni internetowej Viper Print.


Viper Print, to tania drukarnia internetowa działająca od 2002 roku, która w swojej bogatej ofercie posiada nie tylko kalendarze, ale również wizytówki, plastikowe karty, etykiety, zawieszki, notesy, ulotki, ubrania reklamowe oraz wiele innych ciekawych produktów, niezliczone kombinacje uszlachetnień. Drukarnia ta jest dostępna na każdym urządzeniu, działa na całą Polskę, daje możliwość złożenia zamówienia,  wgrania pliku, jego śledzenie po finalną realizację. Terminy realizacji zamówienia są krótkie, przesyłka darmowa, natomiast jakość posiadanych przez drukarnię urządzeń drukujących, zostawiają w tyle te w drukarniach tradycyjnych. Klient podczas zamówienia nie musi liczyć tylko na siebie, zawsze może skorzystać z pomocy grafików weryfikatorów, którzy oprócz udzielenia przydatnych informacji, w razie potrzeby poinformują również o potrzebie poprawki.Viper Print w swej bogatej ofercie posiada różne rodzaje kalendarzy. Możemy zamówić kalendarze ścienne, kalendarze na biurko, na lodówkę, w postaci listków, planery, kalendarze książkowe, zeszytowe, oraz firmowe. Ja wybrałam kalendarz trójdzielny na ścianę, oraz kalendarz na biurko. Chociaż zdjęć w swoim smartfonie mam całe mnóstwo, ciężko mi było znaleźć te o wysokiej rozdzielczości, ale te na których mi zależało, znalazły się. 

Na kalendarzu można umieścić zdjęcie bliskiej osoby, ukochanego zwierzaka, fajną pamiątką będzie też zdjęcie z wakacji. Ważne, żeby zdjęcia były dobrej jakości, czyli wyraźne. Można też dodać więcej zdjęć, żeby na przykład osiągnąć efekt zabawnego mixa. W swoim smartfonie nie miałam zbyt dużego wyboru, natomiast laptop ma zepsutą ładowarkę, ale coś się jednak znalazło. Są moje obie wnuczki, choć starszej zdjęcie wyżuliłam podstępem, młodsza córka, kawałek mnie i moja kotka. Nie mam natomiast aktualnych zdjęć Asi, ani mojego wnuka, Mai brata, ale mam nadzieję, że kiedyś w końcu uda mi się ich uwiecznić na papierze.Kalendarz trójdzielny na ścianę


Jest to typowy kalendarz ścienny typu MAXI, który umieszczony na kartonowym podłożu o wymiarach 310 x 830 mm, zawierający 3 kalendaria o wymiarach 290 x 145 mm. Kalendarz jest uszlachetniony jednostronnie błyszczącą folią, dzięki czemu osiąga lepszą trwałość, ale też zyskuje na atrakcyjności. Mamy tu dołączony foliowy pasek zawierający przesuwane okienko wskazujące wymaganą przez nas datę.  Na powierzchni główki kalendarza umieścić można ulubioną fotografię lub reklamę firmową. 

Całość przychodzi idealnie zabezpieczona przed uszkodzeniem w czasie transportu, jest to wyjątkowo estetyczne zabezpieczenie, które może być wzorem dla innych firm. Po dołączeniu do kalendarza foliowego paska z okienkiem na datę (jest to niezwykle prosta czynność), kalendarz będzie stanowić nie tylko uroczą, ale także praktyczną ozdobę naszej ściany. 
Kalendarz na biurko


Kalendarz piramidka, którego po wymiary po jego złożeniu wynoszą 228 x 119 mm, dzięki czemu znajdzie miejsce na każdym, nawet najmniejszym biurku. Uszlachetniony po jednej stronie błyszczącą folią, po jednej stronie ma doklejone trzymiesięczne kalendarium o wymiarach 104 x 110 mm, gdzie można spokojnie odrywać kartkę zakończonego miesiąca. Jest to niedrogi, a jednocześnie bardzo praktyczny, niezwykle miły i atrakcyjny dodatek, który ozdobi nasze biurko z obu stron. Po jednej stronie zawiera kalendarium, po przeciwnej tego samego kalendarza również można umieścić ulubione zdjęcie lub firmową reklamę.


Paczka z kalendarzem na biurko przyszła w osobnym kartonie, równie estetycznie zapakowana jak i zabezpieczona przed uszkodzeniem w czasie transportu.


Oba kalendarze zaskoczyły mnie swoją wysoką jakością oraz estetyką, dzięki czemu będą nie tylko miłą pamiątką dla mnie, ale także uroczą niespodzianką dla bliskich. Serdecznie polecam! Lubicie takie upominki?


Post został opublikowany we współpracy z drukarnią internetową Viper Print, nie miało to jednak wpływu na moją opinię.


Pozdrawiam cieplutko! 🌞

Komentarze

 1. oj są takie prezenty które nie mają wielkiej wartości materialnej, ale sentymntalną ogromną, to te które cieszą najbardziej:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się kolorystyka, w jakiej są utrzymane kalendarze i te dodatkowe elementy wokół zdjęć, jakieś gałązki, zawijasy - świetnie to się razem komponuje :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobiłam już kilka razy podobne prezenty bliskim :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że dużo osób już zaczęło myśleć już o świetach, chyba czas zrobić listę ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny kalendarz, faktycznie prezent nie tylko na święta :) Myślę, że każdy by się z takiego ucieszył :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.