Jak poprawić kondycję swojej skóry


        Mamy cudowne lato, aż nie chce się przebywać w murach, ale przebywanie na słońcu może negatywnie odbić się na skórze. Tak samo negatywnie może odbić się długa praca przed komputerem, laptopem, przy światłach jarzeniowych, wszędzie. Praca uszlachetnia, ale bez przesady. Człowiek z przepracowania z chęcią teleportował by się stąd jak najdalej. Na słońce mamy filtry, ale odpowiedniej pielęgnacji skóry i tak nic nie zastąpi. 
Jasne, że niezbędne są: odpowiednio długi sen, dieta, ruch na świeżym powietrzu, ale też odpowiednio dobrane do skóry kosmetyki. Miesiąc temu Inspired by Urok obdarował kolejnym pudełkiem, a w nim znalazłam nieznane mi dotąd Skoncentrowane serum tlenowe Skin O2. Zawartość powoli dobija denka, dlatego uznałam, że nie zaszkodzi jeśli jeszcze kilka zdań o nim napiszę. Był jeszcze kartonik, ale te same ważne informacje można znaleźć na buteleczce. Sama buteleczka to okaz luksusu. Szata graficzna prosta i przejrzyście opisana, wszystko dopracowane na ostatni guzik. No prawie, ale o tym za chwilę. 

Buteleczka wykonana jest z grubego szkła, zwieńczona solidną srebrzystą obudową zakończoną szklaną pipetą, a wewnątrz 30 ml białej o bardzo lekkiej konsystencji jakby żelowej emulsji. Jest ona tak sztywna, że ciężko ją wydobyć z tej pipety. Wspomagam się palcami, a już pod koniec zawartości trzeba ją wytrząsać z buteleczki. Nie jest to proste, mimo wszystko, nie będę marudzić, wszystko jest wynagrodzone. 


Chociaż... zrobić zdjęcie tej konsystencji, trzeba się zdrowo nagimnastykować. Nie było łatwo, stąd widać różnice w tle. OPIS PRODUCENTA nie jest zbyt wylewny, ale wystarczający. Nie ma w nim zbędnych obietnic.

Mocno skoncentrowane serum tlenowe (30% Tlenu) z maksymalna dawką Hialuronianu sodu i kolagenu. Wysokie stężenie tlenu w serum poprawia koloryt skóry. Regularne stosowanie poprawia jej nawilżenie i elastyczność. 

Serum o wysokim stężeniu tlenu skutecznie przeciwdziała procesom przedwczesnego starzenia się skóry. Zapobiega utracie wody w naskórku, spadku napięcia i elastyczności skóry. Doskonale nawilża i odżywia, poprawia koloryt skóry

SPOSÓB UŻYCIA

Nabrać niewielką ilość serum pipetą i rozprowadzić delikatnie na skórze. Pozostawić do wchłonięcia. Serum jest idealne pod makijaż. 


Skład jak widać jest prosty i przyjazny dla skóry, serum zakonserwowane jest witaminą C.


Żeby nabrać odpowiednią dawkę serum wystarczy nacisnąć na wystający krążek i odkręcić nakrętkę. Mimo, że serum wydobywa się nielekko, to rozsmarowuje się na skórze bajecznie szybko i równie szybko wchłania, pozostawiając uczucie ogromnej świeżości i dużej dawki nawilżenia. Kto nie ma bardzo suchej skóry, może używać serum samodzielnie, jest też idealne pod makijaż. Serum idealne jest także pod jakikolwiek krem, ponieważ bardzo dobrze z każdym z nich współpracuje.  Myślę, że serum równie dobrze sprawdzi się po przedawkowaniu słońca, bo znakomicie koi skórę.  Jako właścicielka wrażliwej skóry nie odczułam żadnych skutków ubocznych jak szczypanie, czy cokolwiek. Jak na razie mogę przyznać, że nawilżenie po użyciu tego serum jak też kondycja mojej skóry mnie nie zawiodły. Według mnie serum bardzo dobrze sprawdzi się na każdej skórze, polecam!

Trudno mi podać, gdzie dokładnie można kupić to serum, ale markę Skin O2 znajdziecie na Instagramie czy Facebooku. Nie należy do tanich, ale skład i działanie rekompensują wszystko.

Przy okazji kondycję można też poprawić używając urządzeń kosmetycznych dostępnych na importmania.pl. Można tam znaleźć minikombajny kosmetyczne, Darsonval, urządzenia przydatne do niektórych zabiegów wykonywanych zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak również we własnym zaciszy domowym np. peeling kawitacyjny czy mezoterapia.

Znacie to serum? Jak dbacie o kondycję swojej skóry? 

Pozdrawiam serdecznie! 


Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.