8 lipca 2013

48h Anti-Perspirant Treatment Intense perspiration - Vichy


      Każda/y z nas ma coś swojego, zabezpieczającego przed nieprzyjemnym potem. Dziś przedstawię swój ulubiony antyperspirant w kulce Vichy. Przeznaczony on jest do wrażliwej skóry, także po depilacji. Składniki aktywne mają zapewnić skórze 48 godzinną ochronę przeciwko nadmiernemu poceniu.

Antyperspirant zamknięty jest w małym, poręcznym opakowaniu o pojemności 50ml.
Na opakowaniu mamy wszystkie potrzebne informacje co do nazwy, daty ważności, długości użycia po otwarciu, przeznaczenia oraz wypisane składniki.


Opakowanie, jak widać na zdjęciu. Konsystencja to biały, lekki balsam o subtelnym zapachu.

Obietnice producenta:
  • Długotrwała skuteczność antyperspirantu.
  • Składniki aktywne antyperspirantu gwarantują ochronę nawet do 48 godzin.
  • Hypoalergiczny. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. 
  • Produkowany według ścisłych norm przemysłu farmaceutycznego. Testowany przez dermatologów. Nie zawiera alkoholu, parabenów.
  • Zawiera substancje czynne – mikronizowane sole aluminium, działające bezpośrednio na ujścia gruczołów potowych. Może nie są one pożądane, ale cenię sobie komfort, czyli przeciwdziałanie nadmiernemu poceniu oraz brzydkiemu zapachowi.

Antyperspirant zapewnia uczucie komfortu, przyjemność w stosowaniu i pozostawia skórę świeżą i elastyczną przez 48 godzin. 


Antyperspirant w 100% spełnia moje oczekiwania oraz zapewnienia producenta. Stosuję go od lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.Szybko się wchłania, ma miły subtelny zapach i świetnie zabezpiecza przed poceniem. Zdarza mi się o nim zapomnieć i też nie ma problemów.  Czasami działa nawet dłużej niż 48godzin. Nie pozostawia śladów na ubraniu. Antyperspirant ten stosuję także bezpośrednio na wydepilowaną skóręnie podrażnił ani razu. Jak dla mnie, jest wart swojej ceny także ze względu na niesamowitą wydajność. Polecam.

Cena: ok 25-30zł, dostępny w aptekach, Superpharm, Hebe. 
Znacie ten antyperspirant? Jak się u Was sprawdza?Pozdrawiam! :)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE LINKI, ADRESY BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.