Wzór do naśladowania      Niedawno pisałam o tajemniczej paczce a dziś pokażę w jakim celu ja spożytkowałam. Do sześciu kolorowych lakierów była dołączona ulotka z instrukcją, szklany pilniczek oraz pędzelek do malowania wzorków. Ma to pewien cel... 

"Dokładnie w tym momencie ktoś na świecie słyszy diagnozę: rak krwi. Zanim skończysz czytać poniższy tekst, rak zaatakuje dwukrotnie. "


Znak "&" symbolizuje Światowy Dzień Raka Krwi. Jest manifestacją pomocy i wsparcia. Ten nietypowy sposób popularyzacji symbolu walki z rakiem krwi zwiększy ogólną świadomość zachorowalności i dawstwa szpiku, a przede wszystkim zachęci społeczeństwo do rejestracji w bazie dawców Fundacji DKMS Polska. Każda rejestracja jest szansą dla chorych na odnalezienie bliźniaka genetycznego – dawcy komórek macierzystych krwi lub szpiku.
                               


Dzięki tej akcji pokazujemy, że istnieje prosty sposób, by wesprzeć walczących z rakiem krwi. Wystarczy kilka prostych ruchów, by pokazać, że chorzy nie są sami. Tworząc wzór okazujemy swoje zaangażowanie.Marki Astor, Sally Hansen, Rimmel, Miss Sporty oraz Manhattan swój 1% ze sprzedaży lakierów przekazują fundacji DKMS, wspierajac tym rejestrację dawców, a tym samym leczenie osób chorych na raka krwi. Dołącz do nas! Ty&My - Wspólnie możemy zdziałać więcej! 


Głośmy razem World Blood Cancer Day i demonstrujmy znak „&”. Gdy ktoś zapyta o znak, opowiedz o jego znaczeniu i zachęcaj do rejestracji na stronie www.dkms.pl. Zrób zdjęcie paznokci (lub innej sytuacji, w której pojawi się wzór) i udostępniaj je. Popieraj tą szlachetną akcję w każdym możliwym medium! Bądź dla innych wzorem do naśladowania.


Nie mogąc oddać żadnej swojej komórki cieszę się, że i tak mam szansę na okazanie pomocy. Was też zachęcam do tej wspanialej akcji. Co Wy na to? :) 

PS. Cały manicure, wykonała moja prawie 12 letnia wnuczka Maja. Lakiery Astor wymagają dwukrotnego krycia, są bardzo trwale i dość szybko wysychają.

Pozdrawiam serdecznie :)

Komentarze

Prześlij komentarz

☆ Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz to miejsce i zostawiasz swój ślad. Jednak pamiętaj!

☆ KOMENTARZE ZAWIERAJĄCE NIEOPŁACONE LINKI, LINKI DO ADRESÓW BLOGA LUB REKLAMY NIE SĄ AKCEPTOWANE I TRAFIAJĄ DO SPAMU!

☆ Nie widzisz swojego komentarza? Prawdopodobnie pozostawiłaś w nim nieopłacony link. Zgodnie z obietnicą trafił do spamu. Szanuj cudzą pracę! Mam alergię na cwaniactwo.
☆ Zanim napiszesz komentarz, poświęć chwilę i przeczytaj cały post. Chyba, że lubisz się kompromitować.

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.