Niewiarygodna metamorfoza rozwydrzonej blogerki, czyli czas zrzucić balast


    Wszystko było niby w mojej singielskiej normie. Siedzenie przy laptopie do białego świtu, śniadanie o południu, kiedy się przypomniało, obiad.... jaki obiad? Kanapka albo sałatka, najchętniej naleśniki, albo ciacho z piekarni obok. Kolacja o rożnych porach, często się przypominała o polnocy, a przed świtem była kolejna przekąska, bo jak miałam spać głodna. No i kawa na śniadanie, kawa na obiad, kawa na rozjaśnianie umyslu, czasami też w nocy. A to podobno nie służy pięknej sylwetce, i tak dobrze, że mieszczę się w swoje ciuchy. Jednak czasami chcialoby się więcej bo tu się wylewa a tam nie dopina... Przyznam, że zawsze bylam przeciwna suplementom mającym na celu wspomaganie odchudzania, to nie było w moim stylu. Kiedy napisała do mnie pani Maria ze strony svenskavitaminer.pl już zaczynałam pisać odpowiedź odmowną, jednak ciekawość kobieca jest niezmienna od czasów Adama i Ewy. Jak to odmówić i nie zajrzeć nawet? Nie wypada nawet... Okazało się, że jedna pokusa to za mało. Przystępny w treści opis skutecznie przekonał i zachęcił do wypróbowania suplementów, tym bardziej że na samych suplementach się nie kończy, bo pani Maria, która jest dietetykiem w ramach naszej wspolpracy zaoferowała swoją pomoc..

Po długiej telefonicznej rozmowie, oraz przeprowadzeniu wywiadu na temat moich problemow zdrowotnych, nawyków żywieniowych i stylu zycia, otrzymałam porady dotyczące dawkowania, przygotowane przez panią dietetyk wskazówki dotyczące diety, oraz harmonogram posiłków na cały dzień. Do mnie należy branie suplementów, ograniczenie niekoniecznie zdrowych posiłków, modyfikacja godzin posiłków oraz napisanie własnego harmonogramu dotyczącego tego, co jadłam przez kolejny tydzien. Powinnam tez zrobić potrzebne badania, wiadomo przecież że każdy/a z nas, a przynajmniej większość w tym wieku ma za sobą jakieś zdrowotne problemy. 


"Suplementy Maxi Slim Plus pochodzą ze Szwecji, wyprodukowane zostały w procesie farmaceutycznym, zawierają opatentowane i standaryzowane surowce, a ich działanie potwierdzają przeprowadzone badania. Przyswajalne formy roślinne i mineralne, uznani światowi producenci oraz kontrola realizowana przez akredytowane laboratorium przed wprowadzeniem środków na polski rynek, gwarantują ich właściwości, czystość i skuteczność.

Kuracja Maxi Slim Plus przeznaczona jest dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, a brak im silnej woli i potrzebują wsparcia, aby wytrwać w swoim postanowieniu. 

Adaptogen Alpha pomoże pokonać stres spowodowany zmianą stylu z życia. Pozwoli wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe na stałe, dzięki niemu znacznie łatwiej będzie zapomnieć o niezdrowych używkach takich jak słodycze, tłuste przekąski i słodkie napoje. Wyciąg z różeńca górskiego i cytryńca chińskiego złagodzą sytuacje stresowe, zwiększą wytrzymałość psychiczną organizmu, poprzez ograniczenie złych emocji zmniejsza potrzebę nerwowego podjadania. L-teanina Alphavawe® pomoże zachować równowagę, poprawi spostrzegawczość i bystrość umysłu jednocześnie pozwoli zrelaksować się po stresującym dniu. Wyciąg z korzenia żeń-szenia pobudzi organizm do działania, doda energii, wzmocni pamięć i procesy myślowe. 

Adaptogen Alpha jest szczególnie przydatny dla osób, które chcą wprowadzić dodatkową aktywność fizyczną. Zwiększa siłę, szybkość i wydolność organizmu podczas wysiłku. Doskonale sprawdzi się u osób, które zaczynają ćwiczyć, jak i u tych którzy regularnie uprawiają sport. 

Maxi Slim Carb Control jako główny składnik zawiera opatentowany wyciąg z fasoli zwyczajnej Phaseolus vulgaris o nazwie StarchLite®. Posiada unikalne właściwości blokowania enzymu odpowiadającego z trawienie cukrów w organizmie, pomaga dzięki temu ograniczyć skoki poziomu glukozy we krwi. Standaryzowany wyciąg z kory cynamonowca cejlońskiego oraz organiczny chrom w postaci opatentowanego Chromax® wspierają metabolizm węglowodanów. Posiadają udowodnione działanie stabilizujące poziom cukru we krwi. Chrom ponadto jest składnikiem czynnika tolerancji glukozy GTF koniecznego do prawidłowego funkcjonowania insuliny. Dzięki temu suplement diety Maxi Slim Carb Control pozwoli zredukować apetyt, ograniczy ochotę na słodycze oraz zmniejszy kaloryczność posiłków. Stosowanie preparatu jest szczególnie zasadne u osób, których codzienne posiłki bazują na produktach węglowodanowych tj. pieczywo, ziemniaki, kasze i inne produkty mączne.

Maxi Slim Fat Blocker zawiera opatentowany błonnik NeOpuntia® pozyskany ze sproszkowanych liści opuncji figowej. Posiada on unikalne właściwości wiązania tłuszczów w przewodzie pokarmowym. NeOpuntia® zawiera dwie frakcje błonnika nierozpuszczalną i rozpuszczalną. Zadaniem pierwszej jest związać tłuszcz, a drugiej ustabilizować powstały kompleks. Mechanizm ten pozwala zredukować kaloryczność posiłków, ponieważ ogranicza przyswajanie spożytego tłuszczu, który związany przez NeOpuntia® zostaje wydalony z organizmu. Dzięki temu preparat Maxi Slim Fat Blocker hamuje apetyt, przyczynia się do zwiększenia deficytu kalorycznego oraz pozwala zachować przyjemność z jedzenia."

Po wiecej informacji na temat kuracji i suplementów zapraszam tu i tu.

Tak więc przyszła pora na  zmiany w moim stylu zycia, zrzucenie boczków, fałdek oraz zbędnego tłuszczyku. Co pewien czas będę informować Was o efektach mojej kuracji, jak też  sobie z tym radzę, jak przyzwyczajam się do wypijania oceanu wody, oraz jak mi idzie odzwyczajanie się od pochłaniania slodyczy. Moja wyjściowa waga wynosi 54kg przy wzroście 156cm. Liczę przy okazji na Wasze wsparcie. :)

Pozdrawiam serdecznie. :)


*Współpraca 

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.