Przez jedwab do piękna w BOSCO Design


          Parę dni temu opowiadałam o wizycie i spotkaniu z blogerkami w firmie kosmetycznej Clarena pod Wrocławiem. Po powrocie z tego spotkania ledwo zdążyłam przenocować u mieszkającej tam córki, żeby następnego dnia 7.11.2015 z samego rana wyruszyć rannym pociągiem z Wrocławia prosto do Poznania na ulicę Wejherowską, gdzie odbyło się kolejne spotkanie. Tym razem było to spotkanie organizowane przez  Farouk Systems Polska, który jest oficjalnym dystrybutorem kosmetyków Biosilk oraz CHI, a także przez sklep BOSCO Design. Poprzedzająca to spotkanie noc nie była lekka, dzięki temu, że kilka razy wstawałam do malutkiej Nikolki. (Rodzice rocznej Nikolki korzystając z mojej obecności, opuścili na kilka godzin kwadrat wyruszając na kilkugodzinną randkę. ;))
Kiedy więc dojechałam do tego Poznania, poszukałam szybko kawiarenki, żeby się wzmocnić kawą i stamtąd wyruszyłam w kierunku umówionego spotkania. Nie było to łatwe, ponieważ drogi są remontowane, a ja tylko przez mgłę pamiętałam Poznań sprzed 30 lat, który wyglądał zupełnie inaczej. Wszystkie te utrudnienia sprawiły, że pobłądziłam i dotarłam na spotkanie spóźniona...


Zdjęcie zapożyczone źródło

Na miejscu zastałam już cały komplet blogerek, zostałam bardzo miło przywitana przez Panią Grażynę Ruśniak, bardzo miłą osobę, która szybko zaopatrzyła mnie w gorącą kawę, lampkę cydru i przepyszny poczęstunek.

Nie zdążyłam już na część powitalną, umknęła mi również ciekawie opowiedziana historia o założeniu firmy przez Pana Farouk'a Shami, ale miałam przyjemność wysłuchać chociaż części wykładu prezesa firmy - Pana Macieja Mikulskiego o wykorzystywanych technologiach, o kosmetykach do włosów z linii CHI, Kardashian Beauty, także Biosilk, Bioelixire oraz B. app. Wcześniej nawet przez chwilę nie sądziłam, że firma ta obfituje w aż tyle produktów.


Pewnie większość z Was wie, że kosmetyki Farouk Systems powstają na bazie naturalnego jedwabiu, Znany jedwab do włosów rozpoznaje znaczna ilość, nie tylko blogerek ale również czytelników.W ofercie firmy znajdują się jednak nie tylko kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów z linii BioSilk, CHI, znajdziecie tu również produkty do koloryzacji i trwałej z serii CHI. Są też akcesoria, narzędzia fryzjerskie, także suszarki z elementami ceramicznymi, technologią jonizującą i podczerwienią, a także niską emisją bardzo szkodliwych dla zdrowia pól elektromagnetycznych. Więcej na temat firmy dowiecie się TU.

Na spotkaniu panowała przemiła atmosfera, wszystko było profesjonalnie przygotowane.. Byłyśmy sowicie ugoszczone, był też podany gorący obiad. Oprócz firmy mogłam również poznać kolejne blogerki. Firma oprócz bardzo interesującego spotkania zorganizowała również dla nas konkurs o wycieczkę do Grecji. Kolejny ciekawy konkurs ogłosił również portal iszpilki oraz strona Trusted Cosmetics, gdzie mam do czynienia z wyjątkowo silną konkurencją. 


Firma zadbała nie tylko  o wspaniałą atmosferę, ale również nie pozwolono nam wyjść z pustymi rękami. Wypuszczono nas z torbami pełnymi kosmetyków. Niestety, czas przy takim spotkaniu pędzi jak szalony i zanim się obejrzałam, już była pora wracać na dworzec, do domu po resztę rzeczy, żeby na drugi dzień wrócić do Wrocławia,, do wnusi. Bardzo się cieszę, że mogłam skorzystać z takiego ogromu wiedzy, zapoznać się z taką ilością kosmetyków, przy okazji wydłużając swoją listę życzeń.  Przyznam jednak, że ostatni raz pojechałam tak niedospana. 

Serdecznie dziękuję Organizatorom za wspaniałe przyjęcie, za każdą poświęconą nam minutę, oraz za wspaniałe upominki. Mam nadzieję, że dożyję niejednego takiego spotkania. Obiecuję, że wykuję mapę Poznania na pamięć, żeby się więcej się nie spóźnić. :)


A oto blogi dziewczyn z którymi miałam przyjemność się spotkać: 
Dziękuję za cierpliwość, jeśli udało Wam się dotrzeć do końca mojej relacji, mam nadzieję, że niczego nie pominęłam. Na koniec zapraszam Was na stronę sklepu BOSCO Design i zapoznanie się z ofertą firmy. Zapewnijcie sobie jednak trochę więcej czasu, bo oferta jest bardzo szeroka. A może już znacie te kosmetyki? 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

*Współpraca 

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.