28 listopada 2015

Moja rodzina się powiększyła.

    Przedstawiam Wam nowego członka mojej rodziny - koteczkę Sisi. Zanim u mnie zamieszkała nazywała się Kropka, ja jednak uznałam, że to zbyt skromne imię dla tak pięknej koteczki. Sisi przyszła od mojej dawnej przyjaciółki Beatki, która postanowiła zapełnić mi puste miejsce po Maciusiu którego nigdy nie zapomnę. Beatka sama ma alergię, choruje na astmę ale mimo to opiekuje się wszystkimi kotkami z okolicy. Nie, nie jest samotna. Ma kochającą rodzinę, ale w jej sercu nie brakuje też miejsca dla zwierząt...

Wracając do Sisi, z początku nieśmiała koteczka czuje się coraz pewniej. Nawet nie słucha mnie, kiedy usiłuję ją zgonić ze stołu. Gryzeldka jeszcze na nią prycha, czuje się bardzo obrażona, ale na chwilę daje się pogłaskać.  Chciałam, żeby nie czuła się samotnie, mam nadzieję że skutek nie będzie odwrotny, przecież kocham je obie.
Zadomowiona Sisi pomaga mi nawet "sprzątać". :))
Życzymy miłego weekendu! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Jest mi bardzo miło, kiedy odwiedzasz mój blog. Będzie mi również miło, jeśli pozostawisz swój komentarz. Zastrzegam sobie jednak prawo do usuwania komentarzy ze spamem, zawierające linki, komentarzy obraźliwych, oraz nie mającego związku z treścią wpisu.

Copyright © 2015 W Blasku Marzeń.
Szablon dostosowany przez: KAROGRAFIA