Konturówka do ust 845 Hot Pink, NYX Cosmetics

Konturówka do ust Nyx

     Szminkę można nosić samą, wtedy efekt jest bardziej naturalny, ale wtedy nie zawsze jest tak trwała jak z konturówką do ust. Znaleźć dobrą i trwałą konturówkę też nie jest łatwo. Przyzwyczajenie do kredek z wyższej półki sprawiło, że zrobiłam się wybredna i wymagająca jeśli chodzi o efekt, trwałość i to jaka jest dla skóry.. Zobaczymy jak sprawdzi się konturówka Lip Liner marki NYX. Dla siebie wybrałam kolor 845 Hot Pink, który chcę Wam dziś przedstawić. 

Konturówka do ust Nyx 845 Hot Pink


Mimo, że jakość kredki jest dla mnie najważniejsza to zwracam uwagę na szczegóły opakowania. Często zabieram kredkę ze sobą i nie lubię, kiedy nasadka, często połamana jest w jednym kącie, a kredka znajduje się w innym kącie kosmetyczki i wszystko dokoła brudzi. Nie lubię też zamazanych napisów na opakowaniu, a często to się zdarza. 


W tej kredce wszystko jest dopasowane i nic nie rozpada się ona na czynniki pierwsze.Kredka, mimo że jest miękka nie zmienia konsystencji, nie łamie się ani się nie kruszy podczas temperowania i w ogóle. Wszystko zostaje na swoim miejscu. Nie ma obaw, że zabrudzi naszą kosmetyczkę.Kredka tworząc miękką linię bardzo łatwo i gładko obrysowuje kontur ust, dobrze trzyma szminkę, tzn. nie pozwala jej wyjść poza narysowaną linię.

Konturówka Lip Liner NYX jest dosyć trwała, daje radę co najmniej trzy godziny, także z obiadem, mam jedynie wrażenie że lekko podsusza mi usta, czy tylko ja mam takie wrażenie? Kiedy je wcześniej posmaruję balsamem, linia już nie jest wyraźna, więc trudno znaleźć złoty środek. Kolorów jest do wyboru, każda znajdzie dla siebie odpowiedni odcień. Konturówki te są dostępne na stoiskach NYX w perfumeriach Douglas w cenie 22,90zł. Znacie tą konturówkę? Jak się u Was sprawuje? Jesteście z niej zadowolone? 

Pozdrawiam serdecznie! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.