Walentynkowy Dzień Otwarty i Otwarcie Salonu Urody Beata Trawińska


   W ubiegłą sobotę z Justynką (elfiesplanet.blogspot.com) oraz z Agnieszką (ciekawekosmetyki.pl) miałam przyjemność brać udział w Walentynkowym Dniu Otwartym w Salonie Urody Beata Trawińska, który mieści się w samym centrum Wrocławia, przy ulicy Krawieckiej 6-8. Wystarczy przejść z Galerii Dominikańskiej na drugą stronę ulicy i stamtąd do celu jest już bardzo blisko. 

Do Salonu weszłam razem z Justyną, gdzie przy recepcji skierowano każdą z nas na umówiony wcześniej zabieg. Justynka miała czesanie połączone z masażem, a ja miałam wykonane przez Panią Bożenkę przepiękne manicure. Pani Bożenka po dokładnym opiłowaniu moich paznokci i wyszlifowaniu płytki, jakby czytając  w moich myślach, wybrała mój najbardziej ulubiony kolor lakieru. Podczas zabiegu manicure ucięłyśmy sobie z Panią Bożenką miłą pogawędkę, a zaraz potem przy poczęstunku spotkałyśmy się z Justyną oraz przemiłą Panią Dorotą w holu.


Jeszcze przed wizytą umówiłyśmy się, że będziemy nawzajem robiły sobie zdjęcia, ale ponieważ mnie zabrano na manicure a Justynę na czesanie w tym samym czasie, cały pomysł poszedł na marne. Na szczęście przemiła Pani Dorota pospieszyła z pomocą i zrobiła nam zdjęcia korzystając z własnego aparatu, jednocześnie oprowadzając nas po całym obiekcie, który zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Tym sposobem dowiedziałyśmy się, że Salon Urody Beaty Trawińskiej oferuje nie tylko zabiegi manicure czy fryzjerskie, ale także masaże, a także szeroki zakres zabiegów estetyki medycznej, oraz ginekologię estetyczną, z której będą zadowolone kobiety po przebytych porodach. 


Jak widać na zdjęciach Salon Urody Beata Trawińska imponuje nie tylko eleganckim, minimalistycznym wystrojem, ale również imponuje wyposażeniem w specjalistyczny sprzęt. Oferując niezwykłe usługi, a także profesjonalne podejście do klienta jest to miejsce, które jako pierwsze posiada wszechstronne amerykańskie urządzenie ThermiRF wykorzystujące energię cieplną fal radiowych w najbardziej wydajnych częstotliwościach). Urządzenie to jest poważną alternatywą m.in. dla botoksu, liftingu czy skalpela, a ja zdążyłam już z niego skorzystać. Niesamowity fekt po zabiegu sprawił, że zaniemówiłam nie mogąc odejść od lustra, ale o tym napiszę już w kolejnym poście.  Salon Urody Beata Trawińska to nie tylko eleganckie wyposażenie, doskonały sprzęt, czy profesjonalna jakość usług. Salon oferuje swoje zabiegi wykorzystując wysokiej jakości kosmetyki, także ajuwerdyjskie, które uzależniają przepięknym aromatem. Nie można pominąć też faktu, że twarzą Salonu ma zostać popularna i lubiana przeze mnie aktorka Ewa Gawryluk, tylko pomarzyć o takim spotkaniu. :) zdjęcia zostały wykonane przez Panią Dorotę Ryciak
Na zakończenie wizyty po wspólnych zdjęciach zostałyśmy zaproszone przez stylistkę Panią Barbarę Romer do analizy kolorystycznej, dzięki czemu utwierdzono mnie w przekonaniu, że mój typ urody to wiosna. Pani Barbara oferuje oprócz kilku rodzajów takich analiz na przykład sprzątanie szafy, czy wspólne zakupy. Zachęcam również do odwiedzin strony internetowej Pani Barbary: barbararomer.pl.


W Salonie Urody Barbara Trawińska zostałyśmy nie tylko serdecznie przyjęte, zakończenie naszej wizyty uwieńczono pięknym tulipanem. 


To zdjęcie wyszło z mojego smartfona, stąd kiepska jakość.Serdecznie dziękuję Pani Bożence za przepięknie wykonane manicure... :)


Wszystkim Paniom z Salonu Beata Trawińska dziękuję za serdeczną i profesjonalną obsługę, Pani Dorotce dziękuję za zaproszenie na dni otwarte, oprowadzenie po Salonie, a także za wykonanie i przesłanie nam zdjęć. Bardzo dziękuję również za zaproszenie mnie na zabieg, który z przyjemnością opiszę już w następnym poście. Dziękuję również Justynce i Agnieszce za miłe towarzystwo, uwielbiam takie spotkania.

Zapraszam na oficjalną stronę oraz Fanpage Salonu Beata Trawińska, gdzie dowiecie się więcej szczegółów, a na pewno warto.

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.