Thermi Smooth na skórę pod oczami, czyli jak odmłodzić spojrzenie


   Piękne spojrzenie ma duży wpływ na nasz wygląd. Wiadomo, że na nasze zmarszczki, przebarwienia, cienie pod oczami pracujemy sami często nie dbając o zdrowy styl życia, myślimy że cały nasz problem rozwiążą za nas kosmetyki. Same kosmetyki, choćby te najdroższe i najlepsze nie zawsze jednak chcą pomóc. Jeśli mamy możliwość, szukamy pomocy w salonie medycyny estetycznej, ale jak wybrać salon godny zaufania?  W naszej miejscowości nie zawsze to jest możliwe, ale zawsze można taki znaleźć w większym mieście. Dziś chciałabym po raz kolejny opisać zabieg, który miałam wykonany dzięki uprzejmości Salonu Urody Beaty Trawińskiej we Wrocławiu, mieszczący się w samym centrum, przy ulicy Krawieckiej 6-8. Niedawno opisywałam zabieg odmładzania twarzy metodą Thermi Smooth, które przyniosło cudowne rezultaty, dziś opiszę ten sam zabieg wykonany na skórze okolic oczu. Zapraszam. :)


Do Salonu Urody przyszłam z dworca kilkanaście minut przed czasem, dzięki czemu zaraz po przywitaniu w Recepcji Panie ugościły mnie pyszną kawą. Panuje tu tak miła i rodzinna atmosfera, że mam ochotę zawsze tu wejść,kiedy tylko znajdę się w tym pięknym i urokliwym mieście. Zaraz po kawie, i kilkunastominutowym relaksie Pani Magda - kosmetolog, o której wspominałam w relacji z Dnia Otwartego zaprosiła mnie do osobnego gabinetu, gdzie miałam zapewnione intymne warunki, mogłam się bez skrępowania przebrać w salonowy "kostium" oraz opaskę. Tam też Pani Magda przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny za pomocą dokładnej ankiety, po czym wskoczyłam na fotel, gdzie idealnie zadbano o moją wygodę. 

Na początku zabiegu Pani Magda usunęła mój makijaż za pomocą żelu Nimue, zmywając twarz namoczonym letnią wodą ręczniczkiem, po czym nałożyła na skórę warstwę oleju kokosowego. 


O zabiegu metodą Thermi Smooth już pisałam w poprzedniej relacji TU, ale dla przypomnienia wspomnę, że on polega na masowaniu wybranego obszaru skóry, dzięki specjalnie dostosowanej głowicy, która idealnie wygładza naszą skórę. W ten sposób rozgrzewające fale przenikają do głębszych warstw skóry, a wydzielana przez aparat energia dokładnie penetrując warstwy skóry odbudowuje kolagen oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Zabieg ten rewitalizując skórę w znaczny sposób poprawia jej kondycję. 

Jak wspominałam, zabieg ten jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny. Dzięki wbudowanym czujnikom temperatury oraz impedancji urządzenie to kontroluje ustawioną temperaturę zabiegu. Kiedy temperatura wzrasta osiągając docelową częstotliwość wysyłanych fal, dopasowuje się ona bardzo dokładnie do wymaganych parametrów, aby zapewnić bezpieczeństwo. 


Po wykonaniu zabiegu na okolicę skóry prawego oka Pani Magda wykonała te same czynności na lewej stronie twarzy. Zaczerwienienie, które widoczne jest na zdjęciu, po zabiegu szybko schodzi bez śladu. Ponieważ jednak wzrasta wrażliwość na działanie promieni UV, skóra twarzy powinna być zabezpieczona wysokim filtrem, co oczywiście również miałam wykonane. Moja twarz była też spryskana mgiełkę z witaminą C, a oprócz kremu z filtrem, pod oczy nałożone zostało także serum. Użyte kosmetyki należą do ekskluzywnej marki NIMUE. 
NIMUE SKIN TECHNOLOGY​­ zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku dermo-kosmeceutyków. Produkty bogate w kompleksy aktywnie biologicznych składników, takich jak : enzymy, witaminy, surowce mineralne, aminokwasy, kwasy AHA o odpowiednim stężeniu, pozyskiwane są wyłącznie w laboratoriach posiadających międzynarodową akredytację.

Przy mojej wrażliwej skórze nie odczułam żadnych skutków nadwrażliwości na użyte kosmetyki, są one dopasowane do każdego typu cery, także do skóry wrażliwej, nazywanej tu skórą interaktywną. 


Cały przebieg zabiegu Thermi Smooth upłynął w bardzo przyjemnej atmosferze, sam zabieg był miły i relaksujący, niestety takie chwile upływają nam błyskawicznie i trzeba było opuścić ten super wygodny fotel. 


Moja skóra wokół oczu została maksymalnie dopieszczona, po zabiegu Thermi Smooth wygląda o wiele lat młodziej, zmniejszyła się nawet widoczność mojego największego przebarwienia. Na zdjęciach nie potrafiłam zachować powagi, ale mimo zacieszu zmarszczki są dużo mniej widoczne niż przed zabiegiem, skóra jest ujędrniona, rozświetlona a rysy twarzy dzięki temu złagodzone. Wcześniej już słyszałam komplementy na temat mojej cery, teraz słyszę je dużo częściej. 


Wybaczcie nierówny makijaż oka, musiałam zetrzeć niechcący, ponieważ główną rolę gra tu skóra okolic oczu, dlatego pewnie nie zauważyłam tego defektu. 


Nie mogłabym nie polecić tego zabiegu, daje rewelacyjne skutki porównywalne do botoxu, ale różni się tym, że jest nieinwazyjny a efekty są takie same. Po zabiegu tym skóra z każdym dniem ulega jeszcze lepszej poprawie. Cena zabiegu nie jest ustalona jednakowo, jest ona indywidualnie dostosowana do potrzeb danej skóry. 

Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z zabiegu Thermi Smooth, jak też jego wykonanie, a także za wspaniałą atmosferę.

 ...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.