Rapid Nail Dry Herome, czyli jak zapobiec frustracji podczas malowania paznokci


         Malowanie paznokci może doprowadzić człowieka do rozpaczy, same pewnie znacie ten ból. Ile razy wydawało mi się, że lakier już wysechł i spokojnie zabierałam się do kolejnej czynności, a tu zonk. Paznokcie są pomazane, cała nasza praca wygląda w efekcie żałośnie. 

Z doświadczenia wiem, że najgorsze do wysychania są lakiery o jasnych kolorach. Ile razy zdarzało mi się, że musiałam zmywać wszystko i malować od nowa, o ile pozwalał mi na to czas. Jakiś czas temu, dowiedziałam się, że jest wysuszacz, niestety, pierwszy z nich mnie zawiódł. Dałam sobie spokój z tego typu produktami, bałam się, że to będzie kolejne syzyfowe zajęcie. Kiedy w ramach współpracy z BodyLand.pl zaproponowano mi przetestowanie produktów do paznokci, przemogłam się i dałam szansę kolejnemu takiemu kosmetykowi. Tym razem jest to Rapid Nail Dry Herome, który towarzyszy mi od tygodni. Jesteście ciekawi jak sprawuje się u mnie? Zapraszam. :)Przyśpieszacz do wysychania lakieru tym razem podany jest w bardzo praktycznym opakowaniu. Nieduża buteleczka z przezroczystego tworzywa zaopatrzona jest w atomizer, Nie trzeba kombinować z aplikacją, wystarczy psiknąć z niedużej odległości na pomalowane paznokcie i gotowe. Teraz tylko potrzeba krótkiej chwili cierpliwości i można wykonywać co innego, ale o tym za moment. Wewnątrz mamy 75ml błękitnego, klarownego płynu o całkiem nieostrym i znośnym zapachu, można go nawet zaliczyć do przyjemnych. Elegancki granatowy kartonik oraz etykieta na buteleczce w tych o podobnej szacie graficznej zawierają przydatne informacje w pięciu obcych językach. Jest też mała etykietka w języku polskim. Na pudełeczku podany jest również skład oraz symbole.Zwykle brakuje Ci czasu na pomalowanie paznokci? Denerwujesz się gdy zbyt długo czekasz aż emalia wyschnie?
Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest preparat Rapid Nail Dry, który spowoduje, że Twoje świeżo pomalowane paznokcie są suche już po 60 sekundach!
Sposób użycia: Pomaluj paznokcie a następnie spryskaj je preparatem. Odczekaj minutę. Gotowe, paznokcie są suche, piękne i błyszczące.

Uwaga: Pamiętaj, iż preparat stosuje się po zakończeniu malowania paznokci. Po jego użyciu nie jest możliwe naniesienie kolejnych warstw lakieru!

Wysuszacz ten testowałam na wszystkie możliwe sposoby, próbowałam go nawet nakładać przed kolejną warstwą lakieru, niestety, efekt był marny, bo kolejna nakładana warstwa już wyschnąć nie chciała. Najlepiej jednak sprawdza się już po pomalowaniu paznokci, wtedy psikam na swoje pazurki, czekam minutę, nawet dwie dla pewności i wszystko działa - lakier jest dobrze wyschnięty a paznokcie pięknie błyszczą. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ułatwia on trudneżyciekobiety i co za tym idzie - zapobiega frustracji. Poręczna buteleczka, wygodna i niekłopotliwa aplikacja oraz lekki i przyjemny zapach uprzyjemniają cały rytuał upiększania paznokci, które wyglądają jak nówki, dopóki nie zabierzemy się za grubszą robotę. 

Kosmetyk ten nie wpłynął w żaden sposób na podrażnienie mojej skóry, zapach też nie wygania za drzwi wszelkich istot żywych. 

Rapid Nail Dry Herome dostępny jest na stronie sklepu BodyLand.pl, dokładnie TU. Obecnie kupicie go w promocyjnej cenie - 32,00zł, natomiast jego cena regularna wynosi 42,70zł. Muszę przyznać, że może tani nie jest, ale za to bardzo wydajny. Przez niespełna miesiąc testowania (w różnej częstotliwości, czasem raz na trzy dni, a czasem codziennie) zużyłam może jedną czwartą tego produktu. Nie byłabym sobą, gdybym go Wam nie poleciła, produkt ten jest niezawodny i bardzo przydatny. Znacie go? 


 ...
Miłej niedzieli! 

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.