Olejek do masażu i kąpieli Pinacolada Organique


   Po wykończeniu serii Sweet Moments Organique długo jeszcze myślałam nad ponownym zakupem. Jednak nie byłabym sobą, gdyby ciekawość nie poprowadziła mnie wzrokiem do innych olejków tej marki. Jak już wejdę do tego sklepu, to tak łatwo z niego nie wychodzę, pusto tym bardziej, zwłaszcza kiedy są wyprzedaże.  Popatrzyłam na stolik, na którym stały olejki z kończącą się datą ważności. Po kilkunastominutowej debacie ze sprzedawczynią mój wybór padł na olejek do masażu i kąpieli Pinacolada. Wzięłabym więcej tych zapachów, ale przecież tam wrócę, zawsze tam wracam. Jedni lubią piwo, ja uwielbiam olejki, zwłaszcza te pachnące od Organique. :)Olejek mieści się w bardzo wygodeja butelce.Nawet jak się wyślizgnie z ręki to nie potłucze bo jest z tworzywa. Zamknięcie zamykane na klik też nie sprawia kłopotu, bo wystarczy nacisnąć. odwrócić i nalać na dłoń bardzo przyjemny lekkiej konsystencji olejek. 
.

Uwielbiam je również za piękną szatę graficzną, która rozwesela półkę w łazience, oraz przydatne, odporne na zachlapanie etykiety z informacjami. Jest na nich prosto i zwięźle jak dla normalnego człowieka, także w języku angielskim. Lubię te olejki za brak wielu zbędnych składników, na przykład niecierpianej przeze mnie parafiny. Kto ją lubi, niech się nią smaruje od góry do dołu, ja jej nawet za darmo nie chcę. Zawsze mnie po niej wysypuje. Na etykiecie nie ma też górnolotnych obietnic. "Olejek skomponowany na bazie oleju słonecznikowego (nazwa łacińska Helianthus znaczy słoneczny kwiat), bogatego w kwasy tłuszczowe i witaminy, który wzmacnia, zmiękcza, normalizuje i nawilża skórę
Egzotyczny aromat koktajlu ananasowego, uwalniany w trakcie kąpieli lub masażu, orzeźwia, dodaje również pozytywnej energii. olej ten polecany do stosowania w zaciszu domowego SPA jak również w zabiegach profesjonalnych." 


Właściwości oleju słonecznikowego nie da się zaprzeczyć, a zapachowi nie można się oprzeć. Można kupić olej kuchenny, ale to już nie będzie to samo. A poza tym, dlaczego sobie odmawiać co najlepsze dla naszej skóry? Nie mogę zaprzeczyć obietnicom producenta, w przypadku tego olejku wszystko się pokrywa z obietnicami. Nie próbowałam go tylko dodawać do kąpieli ze względów bezpieczeństwa w wannie, ale smaruję się nim codziennie i widzę działanie tego olejku. Prawdziwe, nie udawane. Olejek ten jest łagodny dla mojej skóry, szybko się wchłania, nie obciąża skóry, ale bardzo dobrze ją nawilża i odżywia. 

Oleje te są dostępne w dwóch różnych pojemnościach. Można kupić mniejszą pojemność 125ml - 29,90zł i większą pojemność 250ml - 59,90zł. Ja mam mniejszą butelkę i też jest bardzo wydajna, zawsze ją mogę wymienić na nową, inną. Znacie ten olej? Jak u Wasz działa?

Miłego weekendu! :)

Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.