Gaja - miejsce, które polecają nasi przyjaciele

      
       Dziś nie będzie wpisu o urodzie. Nie będzie też o kosmetykach,  Ponieważ niektórzy z nas mają w domu swoich mniejszych czy większych kudłatych przyjaciół, warto i je wziąć pod uwagę. Nasi przyjaciele jak i my potrzebują troski, uwagi i dużo wsparcia. Dziś chciałam napisać o magicznym, niepowtarzalnym Sklepie Zoologicznym Gaja, który się mieści przy ulicy Długiej 72, w Głogowie, w nowej kamieniczce na głogowskiej starówce. Jeśli myślicie, że jest to taki zwykły sklep, w którym kupicie karmę czy akcesoria dla kotka czy pieska, zapłacicie i od razu wyjdziecie to jesteście w błędzie. To jest sklep pełen magii. Magii, jak w bajce dla dzieci o doktorze Dolittle. Usiądź wygodnie i przeczytaj dalszą część. :)

Pierwsze dwa zdjęcia oraz zdjęcie pod karmą zrobiłam sama, natomiast wszystkie pozostałe pochodzą ze strony fejsbukowej Sklepu Zoologicznego Gaja.
      

W Sklepie Zoologicznym Gaja można nie tylko zrobić zakupy dla naszych ulubieńców, ale można też porozmawiać Panią Karoliną, właścicielką tego sklepu, jednocześnie behawiorystką o naszych pupilach, można dowiedzieć się na przykład, dlaczego nasz kiciuś biega po stole, nasikał na fotel, czy strzela nam tak zwanego "focha". Pani Karolina przekaże Ci klucz do tajemnych spraw swojego ulubieńca i ciemniejszej strony posiadania zwierzaka. Tu także Twój zwierzak poczuje radość i swobodę.Tu nikt nie czuje się opuszczony i nieszczęśliwy. To miejsce lubią odwiedzać także ptaszki.


U Pani Karoliny nie brak ciepła, empatii, pozytywnej energii. Pani Karolina nikomu nie żałuje dobrego słowa. Pieski i kotki czują się tu  jak u siebie. Panią Karolinę traktują jak swoją przyjaciółkę.


Dzięki Pani Karolinie dowiedziałam się, co gryzie moją Gryzeldę. Dlaczego się złości, kiedy jednocześnie głaskam Sisi. Skąd się biorą kocie demolki i rozróby. Żaden zwierzak nie jest złośliwy. Może i czasem strzeli "focha", ale przyczyna tego tkwi gdzie indziej. Tych i mnóstwa innych tajemnych przyczyn dowiesz się od Pani Karoliny. Nikt tak dobrze nie zna zwierzęcej psychiki, powodu ich złamanego serca. 


Tu znajdziesz niecodzienne, a jakże przepiękne akcesoria. Drapaki, tunele, leżaki, zabawki aż kuszą, żeby je zabrać do domu. Już widzę radość swoich kotek, widzę też swoją radość, wszystko tak bardzo cieszy oko. 
No i co, że kot wybierze karton. Można mieć karton i piękne łóżeczko. My mamy wybór, dlaczego nie może go mieć nasz kotek czy piesek. Tu znajdziesz wszystko, co Twój zwierzak lubi i potrzebuje. 

Oprócz przepysznej karmy dla zwierzaków, kosmetyków dla nich, zabawek i wielu fantastycznych przydatnych akcesoriów, znajdziesz tu także przybory jeździeckie. 


W sklepie zoologicznym Gaja nie brakuje także wielu atrakcyjnych promocji.Jeśli mieszkasz w okolicach Głogowa, a nawet dalej, koniecznie odwiedź to miejsce. Twój zwierzak na pewno się ucieszy. Sprawianie radości nie tylko sobie jeszcze bardziej cieszy. Gorąco polecam, polecają także moje kotki. 

Zapraszam również na stronę Fb Sklepu Gaja


Pięknie dziękuję Pani Karolinie za możliwość udostępnienia zdjęć. 

Wszystkich serdecznie pozdrawiam :)


Komentarze

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, będzie mi bardzo miło, jeśli postawisz kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to

instagram

Copyright © W Blasku Marzeń.